Ako ste sa cítili počas stimulácie pred odberom vajíčok?

19. júl 2020

Dnes začínam prvú stimulácia pred odberom. Ako ste sa cítili z tých injekcií co ste si pichali? Boli ste aj na PN alebo ste normálne fungovali?
Vznikli aj dáke komplikácie nečakane?

banu01
19. júl 2020

Ahoj ja som od zaciatku na pn ...dnes som 9dc ...injekcie picham od 2dc a zo zaciatku ma bolela strasne hlava potom to preslo...bolesti som nemala ziadne akurat par dni ma sem tam zaboli ..v piatok som mala prvu kontrolu a zajtra mam druhu🙂 bojim sa aby nepopraskali skorej 🙁😀

balalea
19. júl 2020

Ja som sa cítila veľmi dobre 🙂 Ešte lepšie nez bežne 😃🤷‍♀️

iana_123
20. júl 2020

Ahoj, ja som bola tiež PN. Hlavne ku koncu keď už boli folikuly veľké, tak netreba dvíhať nič ťažké a mat kludovy režim. Asi 2x ma dosť bolela hlava, ku koncu dosť aj vaječníky, takze opatrne ☝🏻

zuzkalujza
20. júl 2020

Ja som sa cítila super, tak ako píše balalea, ešte lepšie ako bežne. Chodila som normálne do práce. Jedine po vklade som si zobrala deň dovolenku. Ale každá sme iná. Treba sa pozitívne naladiť 🙂 Držím palčeky 🍀

lady_o
20. júl 2020

Ahojte, aj ja sa pridám 😊😊 tiež som sa cítila super, ešte cca 2 mesiace predtým som cvicila Mojžišovej metódu. Možno 5 dní pred odberom som už dosť cítila vaječníky, dokonca aj pri chôdzi 🙈😊 v práci som mala ísť na PN, no zamestnávateľ má vyhodil (lebo corona), tak to vyriešil za mňa 😁😁

danilabe
20. júl 2020

ano mozes sa citit aj dobre kedze su to hormony ja som mala daku lepsiu naladu z tych hormonov😄

kecalkova
24. júl 2020

Robím v sklade a keďže mám dlhý protokol, picham si injekcie pomaly týždeň. Do konca mesiaca mám plánovanú dovolenku, takže mi to prišlo vhod. Od augusta budem PN. Mne býva všelijako. Prvé injekcie: divný pocit, kus ma napínalo, no išla som spať. Jeden deň som bola do 13 hod odpísaná, napínalo ma... Ale to zvyknem mať taký stav raz mesačne, trasie sa mi vtedy žalúdok a lavór je vtedy naj kamoš. No inak pohoda, nejaké vedľajšie účinky mám, no dá sa to a už to beriem športovo 🙏 Držím Ti palce 🙏

jolina1975
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
smeja1981
25. júl 2020

pripajam sa, ja stimulujem prave 5 den.. Uz citim dost vaajecniky, inac trosku bolest hlavy. Nalejem do seba potom liter vody a prejde to. Snazim sa pit 4 litre aby nebolo OHSS.Kontrola v utorok. mam 7 vajicok . Vy mate kolko? Je to moje 3 IVF a este nikdy nedoslo ku vkladu. Stale naprd vajicka a nizka sliznica.

kecalkova
26. júl 2020

@smeja1981 Ahoj! Aký máš protokol a injekcie? Ja mám Diphereline, dnes až do 28.7. by som mala dostať MS. Držím ti palce 🙏

smeja1981
26. júl 2020

@kecalkova ahoj, mam tiez Dipherenine a Menopur 225. Picham od 1 DC a 2 DC.Dnes je 6 den takze pocitam, ze odber bude na 10 den, podla toho ako budu rast. Ako sa citis ? neboli ta hlava? Nevolnosti na zaludku ??

kecalkova
26. júl 2020

@smeja1981 jeeej, tá istá kombinácia, len Menopur 150. Tak ms som dnes nedostala, som zvedavá, či zapôsobil Duphaston ako mal. A Menopur si picháš tiež večer? Žijem, niekedy je mi na grc, ale na 90% pohoda, pijem ako o život a nemám čas nad tým uvažovať, takže sa len modlím, aby podobne bolo aj s Menopurom a aby všetko dobre dopadlo. Kde chodíš do Car? Hlava ma nebolí, len keď ma niekto vytočí 😂 . Tak raz za mesiac zvyknem mať obdobie, že žalúdok je v prdeli, takže asi ten najhorší deň tiež bol kvôli žalúdku (šikana z bývalej roboty a zvyknem potom brať Oxazepam, trasie sa mi žalúdok a vtedy je lavór naj kamoš), no teraz neberiem žiadne lieky. A ty sa cítiš ako?

smeja1981
26. júl 2020

@kecalkova to je stale tak, ked cakas , ze MS pride tak svina meska😀,mne akoby narocky meskala 4 dni pred stimulkou teraz. Mna z Dipherenine urcite boli hlava aj je mi zle, lebo predtym som mala 2 x IVF s gonalom a menopurom a nic mi nebolo. Ale tak zvladnem, co by som nezvladla. Porod bude horsi 😝..Ty mas ake CAR? Ja chodim do Helios Kosice, predtym bolo 2 x IVF v Dubaji a spravili kopu somarin, takze to bolo neuspesne. Ani ku vkladu nedoslo.Teraz treti krat verim , ze aspon 1-2 vajka budu dobre. Snad bude na zamrazenie nieco. Odber bude v Martine, lebo iba tam mi spravia genetiku embrii. Resp. poslu to do Brna. A ty ako? Sikana v praci ?? Toto je naprd

kecalkova
27. júl 2020

@smeja1981 Robila som predtým v závode, brutálna šikana, však mi neverili, že mám preťažený palec, tak ma poslali na mimoriadne lekárske vyšetrenie, kde mi sestrička verila, no lekár bol ich kamoš, tak otázka, či chcem vôbec robiť alebo sedieť doma 🙄 fľašu som nevedela otvoriť. Nechoď na wc, no norma sa nestíha, s horúčkou na nechceli pustiť domov, lebo bolo málo ľudí na nočnej, ach...a tá slovná buzerácia, no comment. Teraz mám oveľa lepšie pracovné prostredie. Vedúci sú ok, dá sa s nimi dohodnúť, však sám vedúci povedal, že teraz je prvoradé bábo a nech ho stále informujem, či beriem ešte dovču alebo PN, kolegovia ok, len niektoré ženy riešia prkotiny, vtedy ma ide poraziť. Áno, je to Ke Helios a zbytok máš v pošte 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre