Ako ste dochádzali do Reprofitu Brno?

kwetinka12
5. apr 2021

Ahojte, planujem ivf a najradsej by som isla do brna, ale mam to 260km, neviem ci zo predstavit co sa tyka dochadzania, kontrol. Ako ste to riesili? Kolko kontrol o obnasa, robia sa kontroly aj u svojho gyn? Dakujem

rk123
5. apr 2021

akoze v podstate tam musis ist len na odber a na vklad. predtym su 2, alebo 3 kontroly rastu folikulov, ale tie vies absolvovat aj u svojho gyn. ja som vsak dochadzala tam, predsa ich treba zmerat poriadne atd a bala som sa aby to gyn urobil, kedze s tym asi nema tolko skusenosti 🙂 a podla velkosti sa potom planuje vsetko dalsie

butterfly333
5. apr 2021

@kwetinka12 Tiež to mám cez 200km a chodíme normálne keď autom teraz ideme na kontrolu sliznice bez liekov potom ak dajú znova lieky tak kontrola sliznice pred vkladom a vklad. Niektoré chodia vlakom.

nanka888
5. apr 2021

@kwetinka12 My 20ho bude mat prvu konzultaciu online lebo to mame tiez dost daleko 290km.

deti95060810
5. apr 2021

to je veľa? my sme s dcérou v kočíku chodili cvičiť do Olomouca - cca 250 km vlakom a doma sme nechávali 3 deti...😉
Ideálne si nájsť dobré spoje, aby si nemala veľké prestoje.... použi vlka -autobus aj kombinovane....😉

kwetinka12
autor
5. apr 2021

@nanka888 da sa aj online? Super

kwetinka12
autor
5. apr 2021

@kwetinka12 prosim kolko si cakala na konzultaciu?

nanka888
5. apr 2021

@kwetinka12 ano, da sa, pani s ktorou som volala bola velmi zlata, hned nam navrhla ze ak to mame daleko da sa aj online a potom sa uz dohodneme s pano dr ako dalej. 30. ho som tam volala ale ja som chcela konkretne pani dr strakovu, takze cca 2-3tyzdne.

nanka888
5. apr 2021

@kwetinka12 a ti uz mas nejake vysetrenia za sebou?

kwetinka12
autor
5. apr 2021

@deti95060810 presne, aj ja si myslim ze ked sa chce tak sa da, presvedcim muza

kwetinka12
autor
5. apr 2021

@nanka888 ano mam aj vysetrenia aj nejaku liecbu uz za sebou

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre