Ako sa u vás prejavil hyperstimulačný syndróm?

3. aug 2020

Mam 4 deň po odbere vajíčok. Som nafúknuta, trochu ma občas pobolieva podbruško. Špinenie alebo krv skoro žiadna. Len to brucho mam stále dáke nafuknute. Ako sa u vás prejavil tento syndróm? Bojím sa aby som to nemala, ale v podstate mi nič nie je, len to brucho mam nafuknute, pijem veľa vody, tak ma trosku pobolieva aj keď mam už plný mechúr ale idem sa hneď vycikat a hneď je to lepšie.

gir
3. aug 2020

Ja som mala brucho ako v piatom mesiaci behom troch dní, asi ta voda tlačila na pľúca, žalúdok. Nemohla som rovno ležať, mala som pocit, že sa udusím. Na pohotovosť som išla keď som zvracala aj keď som sa napila vody. Ale to bolo ešte počas stimulácie pred odberom. Bola som týždeň v nemocnici.

snehulka0610
4. aug 2020

Ja som bola v praci a mala som nafuknute brusko a strasne pichi zo spodu a potom som dostala taky pich zo spodu ze som ledva presla par krokov tak som hned isla do nemocnice na infuzie na cely tyzden na pozorovanie

zuza00
Autor odpoveď zmazal
Zobraz

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre