Ako sa cítite po odbere vajíčok?

kvietocek89
2. apr 2022

Ahojte, ako som si zacala pichať injekcie zacali ma boliet prsia a brucho sa mi zvacsilo. Myslela som ked uz injekcie nebudem brat a budem mat po odbere, bol v stredu, tak sa mi brucho vrati do povodneho stavu, ale stale nic. Stale ho mam ako keby som bola v nejakom 4 mesiaci. Ako ste to mali vy? Pri vklade sa na to opytam lekara, ale zaujima ma to uz teraz. Plus este sa mi stale zle cika a aj pri nejakych pohyboch ma pichne v podbrusku. Viem ze je to len 3 dni od odberu, ale neviem ci je to dobre a ma to takto byt. Inak sa citim ok. Dakujem

lilyianka
2. apr 2022

@kvietocek89 ak máš veľké brucho asi máš OHSS... treba prijímať veľa tekutín,ja som vtedy musela cca 5l denne vypiť.

valentina12345
2. apr 2022

@kvietocek89 ja som sice nemala OHSS, ale tiez som sa citila po odbere podobne. Brucho ako keby opuchnute, hlavne vecer, tiez ma nieco sem tam pichlo. Ak sa da, tak sa setri, pitim vela tekutin a zvysenim prijmu bielkovin v strave urcite nic nepokazis. drzim palce, aby vam to dobre dopadlo.

kvietocek89
autor
2. apr 2022

@lilyianka a mozem ho mat aj ja ked mam nizke AMH? Ako snazim sa pit vela vody, ale 5l si myslim ze denne nevypijem. A jem aj bielkoviny kazdy den.

kvietocek89
autor
2. apr 2022

@valentina12345 dakujem. Davam si kazdy den aj tvaroh a aj vajicka, maso, mandle. Myslim ze toho mam dost. Vody urcite nepijem 5l.

88matulka88
5. apr 2022

@kvietocek89 je to úplne normálne, musí sa zahojiť. Veľa vody ako píšu dievčatá, ja som pila nutridrink 2x denne ako proteín, samozrejme pri tom strava bohatá na proteíny. Mňa subjektívne ťažkosti prešli po 8 dňoch cca... Ale brucho až po ms vráti do normálu

kvietocek89
autor
7. apr 2022

@88matulka88 nakoniec som nemala OHSS, ale ze vraj som zakrvacala do vajecnikov po vpichu. Ze sa to deje 40% zien a ze sa nemusim obavat ze to nieje nic zle. Ze sa mi to vrati do normalu. Nakoniec mi robili aj ET a od vtedy mam zas take nafuknute brucho. Tak dufam ze preto ze sa tam nieco deje 👶🥰

88matulka88
20. apr 2022

@kvietocek89 juuuj, tak to ráda pocujem 🥰😇 a už pomaličky pôjdeš na krv?! Určite daj vedieť, ako to dopadlo🌷držím palce

kvietocek89
autor
20. apr 2022

@88matulka88 tehotensky test vysiel pozitivny a aj citim blesti a pichanie v podbrusku a uz ma aj prsia bolia. V utorok idem na krv rak dufam ze vsetko ide podla planu.

88matulka88
20. apr 2022

@kvietocek89 super 🌷tak zatiaľ len tíško gratulujem,😇

kvietocek89
autor
22. apr 2022

@88matulka88 velmi pekne dakujem. Neviem sa uz dockat 😁

lucyas3
14. jún 2022

@kvietocek89 a ako to teda dopadlo potom s tebou ? Uz tehu ? ☺️

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre