Ako prebieha vyšetrenie na reprodukčnej imunológii?

18. jún 2024

Ahojte, ideme do Adly do Prešova . Písali, že ľahké raňajky a veľa piť , môže sa piť aj v ten deň , či všeobecne veľa piť ? Ja po Ivf vypijem denne aj 4l vody . 🙂
A otázka znie , hľadala som na fórach ako to všetko prebieha len moc som toho nenašla . Viete mi prosím povedať ako vyšetrenie prebieha ? Sme objednaní aj s manželom 🙂 ďakujem

patkajj
18. jún 2024

Ja som bola teda sama bez manžela, rozhovor s doktorkou, pýtala sa na rodinnú anamnézu, sestrička zobrala krv a išla som domov. Všeho-všudy 10 minút aj s čakaním. Na výsledky som čakala dlho neviem či dákych 7 týždňov.

e1i
18. jún 2024

Odber krvi u oboch,preto vela pit rano. A pokec s dr,brala som si celu kartu u obvodaka,dr si listovala

petamich
18. jún 2024

my sme boli v NR ale teda odber krvi obom, manzel aj vzorku ejakulatu, plus sa nas pytala na rodinnu anamnezu a studovala vysledky vysetreni co sme mali dolozit

autor
19. jún 2024

Takže kľudne môžeme v ten deň piť áno? Lebo aby som to náhodou zle nepochopila ,keďže k lekárovi na krv sa nemôže moc piť a tam kážu veľa piť 😊

patkajj
19. jún 2024

Áno, mne sestrička sama prízvukovala, že mám piť 🙂

sonkam
19. jún 2024

Áno môžeš piť, berú viac ampuliek krvi tak aby si nemala hustú krv preto ti kázali piť. Pôjdete dnu po jednom, najprv ty pokecas s doktorkou a vezmú ti krv, potom partner na pokec a vezmú krv. Výsledky o 3 týždne vedia poslať na mail.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre