Ako dlho ste mali zmrazené embryjka pri úspešnom KET?

monisia
27. júl 2010

Chcem sa spytat, ako dlho ste mali embryjka v mraznicke pri KETku, ktore vam vyslo. Zaujima ma to, ci to ma velky vplyv na uspesnost / neuspesnost KETka. Mne zatial nevyslo ani jedno KET, bez ohladu na dlzku mrazenia. Mam uz len jeden pokus a embryjka uz mam v mraznicke od januara 2008.... Jasne, ze ich tam nenecham, len som nejaka skepticka.... Vdaka za odpovede....

barbora80
28. júl 2010

Monisia ja som mala odber vajíčok v októbri 2006 a v novembri 2009 sme absolvovali ďalšie úspešné KETko 🙂 Ešte na jeden pokus máme zamrazené, tak asi za dva roky dáme ešte jeden pokus 🙂 Držím palce, nech vám to vyjde!

marione74
3. aug 2010

monisia, dlzka mrazenia udajne nema vplyv na uspesnost KETu, lebo embrysky su hlboko zamrazene, doktor mi povedal, ze kludne aj 10 rokov a tak... My mame dost vela embryjok a ja tam nemienim nechat ani jedno, a zrejme po tie posledne si pojdem aj po 6-7 rokoch... zavisi kolko Ketov sa podari predtym a kolko budem mat deticiek... uspesnost KETov je vraj 30-35%, mne ako tak pozorujem sa zda trocha nizsia, skor 20-25%. Ja mam este 12 mrazulkov, dufam, ze tam budu schovane este aspon 2 deticky 🙂 alebo aspon 1 🙂 , hm alebo zeby 5? 😀

dahra
2. jan 2013

My len od 16.6. do 3.9. Necelé 3 mesiace.

majkabb
3. jan 2013

Ahoj my sme ich Mali 4roky av decembri sme Mali ket uspesny😀

dukokatka
3. jan 2013

my sme mali 5 mraziacikov ,po 1.5 roku sme boli no neuspesne .Doktorka vravela ze ci su zmrazene 2 tyzdne alebo 2.3.4 roky to je jedno lebo to su zmrazene hlboko.Povedala ze vela mraziacikov neprezije to rozmrazovanie.My sme mali ako cerstve povedala kvalitne embria no po rozmrazeni boli slabe,poskodil im ten proces.No na jar chceme skusit 2 ivf.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre