Aké CAR na Slovensku alebo v Česku odporúčate?

stela75
14. sep 2010

Ahojte babemky.

Zijem v Anglicku a mam za sebou prvy neuspesny pokus o umele oplodnenie. Rozmyslam, ze z financnych dovodov by som to skusila na Slovensku. Ma niektora z vas skusenosti s neakym centrom v Bratislave alebo po pripade aj v Cechach - v Prahe, ktore by mi mohla odporucit?

Dakujem.
S.

mirka.m
14. sep 2010

Ahoj, ja mozem odporucit Iscare v Blave.

kveta
14. sep 2010

Odporúčam Unica Brno alebo Iscare Martin.

cikyta
14. sep 2010

Ja odporučam Helios MT,alebo to Brno.

esther03
14. sep 2010

Odporucam Reprofit Brno, Nedporucam Unicu Brno

zufalka
14. sep 2010

reprofit Brno,určite áno

lenka20
14. sep 2010

odporucam na slovensku helios mt, v cechach reprofit brno, v prahe neviem - celkom sa mi pacil ustav pece o matku a dite, podoli, ale bola som tam len na vysetreni, takze car neviem ake je....

labus
18. sep 2010

Ja odporučam v Brne REPROFIT a na SK jednoznačne ISCARE MARTIN

shandy
22. sep 2010

odporucam Reprofit Brno 🙂

brita
28. sep 2010

Odporúčam na Slovensku Helios Martin a v Čechách Reprofit Brno.

jankajs
3. okt 2010

Helios Martin - super prístup personálu aj kvalitné vybavenie. Nie je problém vrátiť niektoré nepoužité lieky, vrátia peniaze, lekári sú ústretoví, vysvetľujú krok po kroku celý proces vyšetrenia alebo zákroku, priestory sú riešené veľmi príjemne a rodinne. Bola som veľmi spokojná a IVF nám tam vyšlo na 1. krát 😉

zuzanka7834
4. okt 2010

aj my chodime do Heliosu v Martine a sme velmi spokojni s pristupom.

veronikabv
4. okt 2010

aky je vas nazor na gyn fiv v BA?dakujem

nemko
5. okt 2010

ja som zacala chodit do Antolskej k MUDr.Durechovej, ktora predtym bola v Iscare a som nadmieru spokojna - nadmieru.Je to PANI DOKTORKA ! a Žena s velkym Ž. ale sto ludi sto chuti tak treba sa rozhodnut podla vlastneho uvazenia lebo tu je dolezite lekarovi verit a mat s nim troska "iny"vztah ako s lekarok co lieci chripky, tu ide o vaznejsie veci a myslim si, ze o veci dost osobne.Tot moj nazor.

callex
11. okt 2010

jednoznacne Reprofit Brno, Unicu nie a Gyn fiv v Ba takisto nie

andika10
11. okt 2010

ja som bola na Gyn fiv v blave a som spokojná, inde som nebola tak neviem

mirinda10
12. okt 2010

bola som v Iscare BA neodporucam, Reprofit Brno je jednicka 😵 😵 😵 dakujem za nasu princeznu

bamarama82
14. okt 2010

helios martin-super pristup

elisa7
14. okt 2010

Neodporucam Iscare BA, odporucam Gyn fiv BA.

mircalla
14. okt 2010

Neodporucam Gynfiv, skutocne priserna vlastna skusenost, aj som citala mnozstvo negativnych skusenosti. Iscare BA tiez dost kritizuju osobnu skusenost nemam. Jednoznacna jednicka je Reprofit Brno, zo slovenskych Helios Martin, ale Reprofitu sa nic nevyrovna....ani zdaleka.

rikuska21
2. nov 2010

urcite neodporucam, Gyn fiv BA, , boli sme tam ako na jatkach,
odpurucam, Ferticent BA a brno REPROFIT

adrianahlv
12. nov 2010

rikuska21 preco neodporucas gyn fiv BA. my sme sa tam zaregistrovali a mam teraz obavy. mozes mi napisat, preco na "ako jatkach" ? A ako perbiehalo vsetko okolo um. opl.? dakujem vopred.

balinka
13. nov 2010

neodporucam GF v Bratislave 😝

little_miracle
13. nov 2010

chodím do Iscare BA - z odborného hľadiska som nad mieru spokojná, ale priznávam že osobný prístup nie je vždy taký aký by sme si v súvislosti s riešením neplodnosti predstavovali.......hlavne so sestričkami som mala jednu nemilú skúsenosť 😖 ............ale asi na to boli už upozornené, lebo pri najbližšej návšteve mali pre mňa nachystaný "úsmev č.3" a od samej snahy poletovali..............

bubulka722
18. nov 2010

Ja som bola nadmieru spokojná vo Ferticente v BA. Kompletné IVF ťa vyjde do cca 200,-€, za ICSI ani PK neplatíš a pokiaľ máš OHSS neplatíš ani mrazenie ani KET. Individuálny a veľmi ľudský prístup celého personálu je samozrejmosť. Nám to u nich vyšlo na 1. krát a mala som super pocit, že sa ku nám obom aj s manželom správali slušne aj napriek tomu, že sme do ich CAR netlačili neskutočné eurá. Boli sme cez poisťovňu. 😉

rebeka33
20. nov 2010

Ja sa pridám k našim babám, jednoznačne reprofit Brno

majda27
20. nov 2010

Helios Martin, super ľudia a prístup ale pokiaľ nezrušili tak to bol Dr. Alexander v Piešťanoch, ale to je už žiaľ zrušené ☹ ☹ ☹

blucia79
25. sep 2014

@kveta, @esther03, @callex .. preco neodporucate Unica Brno? dakujem.

ivka3901
27. sep 2014

tiež GF v blave neodporúčam a momentálne chodíme do REPROFITU Brno 🙂

zuzanka445
27. sep 2014

Ja odporúčam Helios Martin, fajn ľudia, príjemné prostredie a podarilo sa to na 1.krát 😉

evadek
27. sep 2014

neodporúčam iscare Ba ....a odporúčam Brno...ešte len sme tam začali, ale mám z toho dobrý pocit 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre