Aká je najlepšia poistovňa pri IVF?

lubica9414
22. júl 2019

Prosim vas s ktorou poistovnou mate najlepaie skusenosti pri preplacani IVF? Dakujem

fialka1318
22. júl 2019

@lubica9414 vies co ja som v unione a bez problemu mi v iscare dali papier na preplatenie poistovnou vypisala som a oni to poslali 🙂 hm poistovne sa mi zda ze preplacaju rovnake zakladne ukony pri ivf,nie je to tak ze jedna preplati nieco viac ako druha a zvysne si hradis sama zo svojho 🙂 podla toho ake vysetrenia si priplatis 🙂 orientujes sa podla cennika ktory ma car 🙂

lubica9414
autor
22. júl 2019

@fialka1318 vdaka, a nevies ci je tam nejaky rozdiel v dobe za aku to vybavia?

fialka1318
23. júl 2019

@lubica9414 to netusim ale mne sa zda ze to vsetko uz vybavia oni za teba ,ty len vypises tu ziadost u nich 🙂 a schvaluju to podla mna co najskor 🙂 lebo ja som v unione a bola som na dve ivf a pri kazdom mi povedali ze sa nemam trapit s schvalenim ze ideme hned do stimulacie 🙂 to sa podla mna stihne schvalit lebo vzdy ides az od prveho dna dalsej menstruacie 🙂 takze nic neboj 🙂 ale ak nevies ako je to v tvojej poistovni chod sa kludne opytat na pobocku 🙂 radi poradia 🙂 alebo aj v car kde chodis ti to povedia 🙂 oni s tym uz maju skusenosti 🙂 drzim prsteky a prajem nech vyjde hned prve ivf 🙂

parvinka0001
23. júl 2019

Myslím si ze to máš jedno akú máš poisťovňu akurát vo všeobecnej to máš schválené hned

e1i
23. júl 2019

@parvinka0001 ak podstupuje ivf na slovensku,ak by bolo v zahraničí je to vsade na dlhsie vybavovanie. Mne union zo dna na den schvalil v cr. To predtym ale trvalo mesiac dokopy.

parvinka0001
23. júl 2019

@e1i nepíše že kde bude asi by napísala keď v zahraničí preto píšem tak

lubica9414
autor
23. júl 2019

@parvinka0001 momentalne sme v zahranici ale stahujeme sa na slovensko a riesime do ktorej poistovne bude ist najlepsie kedze na IVF mne najviac zalezi. Tento rok sme jedno absolvovali ako samoplatci

parvinka0001
23. júl 2019

@lubica9414 tak to máš jedno určite. Najviac na schválenie sa čaká 3tyzdne cca. Ale VšZP máš hned

lubica9414
autor
23. júl 2019

@parvinka0001 dakujem 😉

siska53
24. júl 2019

@lubica9414 ivf uz nepodlieha schvalovaniu poistovnou..

babyttcirl
24. jan 2020

@lubica9414 ja som dnes podala na vseobecnej, ale my ideme do Brna. Vsetko ostatne uz mam schvalene.. som zvedava co povie poistovna.

sandra151
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
babyttcirl
28. feb 2020

@sandra151 ahoj, schvalili mi a teraz stimulujem na IVF v Brne. Na SK som nebola, robbo Cz 🙂

sandra151
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
babyttcirl
1. mar 2020

@sandra151 v pohodicke, nic sa takeho nedeje. Uz v pohode celkom! Tento tyzden idem na odber vajicok🙂

sandra151
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
sandra151
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
sandra151
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
babyttcirl
14. jún 2020

@sandra151 no jeden cyklus s jednym vkladom a lieky- podla toho kolko to daju. Ostatne sluzbu nie. Realne okolo 1600 eur to asi vratia. Mne este nevratili..

sandra151
Autor odpoveď zmazal
Zobraz

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre