Aká je čakacia doba do ISCARE Bratislava?

bambi12345
7. sep 2022

Dobrý deň, aká je aktuálna čakacia doba na úvodnú konzultáciu do ISCARE BA? Urobili vám v rámci vstupnej konzultácie už aj vyšetrenia a ak áno, aké? Následne ste museli ešte koľko vyšetrení absolvovať?

Pýtam sa, pretože už nemám v práci veľmi voľné dni na lekárov či dovolenku, tak či bude potrebná PN-ka. Ďakujem

evinku
7. sep 2022

@bambi12345 ahoj... My ideme na úvodnú konzultáciu do Iscare ale do Martina dňa 21.9....volala som tam 30.8...záleží aký majú voľný termín... A komu chceš ísť, či doktorke, alebo doktorovi a tiež je dôležité aby si nemala v ten deň menzes... Treba si zavolať a oni dohodnú s tebou konkrétny deň, ktorý tebe vyhovuje... Povedali nám, že vypíšeme nejaké formuláre, potom partnerovi budú robiť spermiogram a mne klasické vyšetrenie, sono, odber krvi a stery... A potom vysvetlia ďalší postup... Takže podľa mňa kľudne zavolaj a oni s tebou preberú všetko, čo ťa bude zaujímať.. Veľmi milý personál...
Za úvodnú konzultáciu a ani vysetrenie sa neplatí, len partnerov spermiogram 15€...
A tiež je dôležité, aby ste boli obaja zdravý, bez antibiotík a partner pred odberom by nemal mať 2-3 sex.

evinku
7. sep 2022

2-3 dní sex

ivi222
7. sep 2022

@bambi12345 ahoj,nam dali termin tiez cca za 3 tyzdne,ale nevyberala som si,meno lekara,ani ci zena,ci muz to bude. Cize sme dostali asi lrvy volny termin. A na uvodnej konzultacii vysetria teba a ked sa potom dohodnete,partnera objednaju na spermiogram.plus krv vam vezmu

pannama1
12. sep 2022

@bambi12345 my sme boli zaciatkom jula na dni otvorenych dveri, co mali a priblizne o tyzden na to sme isli do centra, co sme mali termin, ale tak zalezi aj od toho, ci sa k nejakemu konkretnemu doktorovi alebo doktorke objednavas, viem, ze na niektorych sa aj nejake dva mesiace caka. na zaciatku som bola na krv a robili mi ultrazvuk 🙂

barju
13. sep 2022

@bambi12345 vo februári nám dali termín o týždeň. urobili ultrazvuk. Bola som tam 2 týždne pred menštruáciou,preto má objednali ma na krv 2.den cyklu a manžela na spermiogram

aliii3
13. sep 2022

@bambi12345 záleží aj ako to budeš mať akurátne s cyklom, ale ono sa dá s nimi dohodnúť akoby ti to sedelo, akoby ti bolo najlepšie, kedy vlastne prísť 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre