Aj vám zrušili plánované IVF pre koronavírus?

maxxim
7. apr 2020

Ahojte milé žienky,
aj vám zrusili pre Corona vírus Vase planované ivf? Ako to prezívate, resp. Viete aspon nejaké inf. Ohladom mozného otvorenia reprodukcných centier?
My sme mali ist do gyn_five v ziline. V marci ( v strede ) mesiaca sme mali mat dalsiu konzultáciu, no zrusili termin do odvolania. Držte sa. A pekný vecer🙂

misiatko14
7. apr 2020

@maxxim nam zrusili iui a povedali, ze sa mam ozvat koncom maja..mrzi to, ale asi to tak malo byt, neda sa s tym nic robit...

butterfly333
7. apr 2020

Aj my sme mali ísť do Brna 13.3

sandra151
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
zuzka194
8. apr 2020

@misiatko14 podobne aj mne zrušili iui, aj keď som už dobrala clostilbegyt 😕

misiatko14
8. apr 2020

@zuzka194 tak snad sa nam podari prirodzene 🙂

zuzuhanz
14. apr 2020

Ahojte,aj nam zrusili termin v reprogenesis Brno...Dali vam aj nahradny termin?

maxxim
autor
14. apr 2020

@zuzuhanz ahoj,nam nedali nič. Iba si máme zavolat koncom mesiaca.

zuzuhanz
14. apr 2020

@maxxim nam dali druhy termin 27.4. ale neviem ci to bude...

butterfly333
14. apr 2020

@zuzuhanz nám dali druhý termín na 5.5. Prvý bol 13.3.

maxxim
autor
14. apr 2020

@butterfly333 a kde chodite?

butterfly333
14. apr 2020

@maxxim mali sme ísť do reprogenesis brno.

zuzuhanz
15. apr 2020

@butterfly333 my tiez mame ist do reprogenesis Brno...A uz ste boli na prvej konzultacii?

butterfly333
15. apr 2020

@zuzuhanz práve že nie prvú sme mali mať toho 13.3

zuzuhanz
15. apr 2020

@butterfly333 my sme mali mat prvu 2.4. a prelozili ju...Myslis ze 5.5. uz to bude mozne vycestovat?😐

butterfly333
15. apr 2020

@zuzuhanz aj nám dali termín 5.5.No ale neviem či sa už bude dať.

sandra151
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
lenka118
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
maxxim
autor
20. máj 2020

Takže, milé žienky, lady sa pohli. 18.5 sme boli v centre. Takže cakáme na mesiačiky, potom mame volať na inštrukcie a začíname. Injekcie už máme v chladničke. Vy ste sa pohli dajak? Držím palce😊

sandra151
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
maxxim
autor
21. máj 2020

@sandra151 no, virusová situacia nám nezahrala do kariet, ale dala čas na vyrovnanie. Možno to tak malo byť, všetko sa udialo veĺmi rýchlo, pre diagnózu nebolo co viacej riešiť a cakat. Dobre to už nikdy nebude, ( čo sa tíka mojej plodnosti) ( genetickeho charakteru) no inej cesty niet... takže v rozpäti dvoch dnoch sme sa zacali liečiť" obaja. Ja len dúfam ze bude dobry koniec, pre nas, pre Vas. Inak my máme všzp a tá to hradi az po zakroku. Takze najskor my, urcitú casť a potom poistovna, ale pri mojej diagnoze sa nebojím že neschvália

sandra151
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
maxxim
autor
21. máj 2020

@sandra151 no nam povedali ze tu ziadosť si dáme az po absolvovani ivf, kedze sa asi zmenili podmienky kedze nam to zdoraznili. My mame nula spermi tak (azospermiu takze sa nemame bat, iba si zistit ci mame vsetko ok v poistovni.( ci zamestnavatel riadno odvadza... no my sme volali do poistovne, a ze hej vsetko je ok

maxxim
autor
21. máj 2020

@maxxim vy ste kam zacali chodit?

sandra151
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
maxxim
autor
21. máj 2020

@sandra151 to ma mrzí. Najlepsie bude ked asi osobne skocis ( len nespadni 🙂) do poisťovne a zisti si ako sa veci majú. A buď teraz manželovi velkou oporou. Pre muzov je to najhorsie co existuje.

sandra151
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
maxxim
autor
21. máj 2020

@sandra151
Napisem ti rp

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre