7x neúspešné mimotelové oplodnenie

kominar
5. dec 2015

Dievčatá má niekto 7x IVF neúspešných ako ja ?

magdus999
5. dec 2015

ahoj, ja som po jednom IVF, z toho 8 vkladov, ten ôsmy sa podaril 🙂

michelitta
5. dec 2015

@kominar ahoj skusala si imunologiu v Nitre? Ci netvoris protilatky? Ja mam tie 7 neúspešných. .a zistili mi protilatky voci trofo a spermiam..teraz sa liečim..ale imunologiu myslim poriadnu nie v blave imuntovital a podobne 🙂 drzim palce!

skaredekacatko
5. dec 2015

@michelitta preco nie imunovital?

kominar
autor
7. dec 2015

@michelitta Ahoj
Ja som bola imuno vital Bratislava a reprodukčná mi povedala že také dobré výsledky dlho nevidela nič nezistili .

nidli
7. dec 2015

Ahojte. Ja mam za sebou 2x IVF,spolu 5 transferov vratane KET, posledne som ku KET ani nedosla,umreli nam embryjka. Zaujima ma - preco imunovital nie?

michelitta
7. dec 2015

@skaredekacatko
@nidli Ahojte som napisala imunovital? No myslela som Medirex,kde mi posielali krv na protilatky a boli to velmi obsirne vysetrenia kde podla nich som bola uplne v poriadku,kdezto Dzurilla mi zistila asi vsetky protilatky ktore sa dali vysetrit,cize robi vsetko naozaj dokladne a podrbne 🙂 🙂
@kominar Ahoj a vies pricinu preco sa Vam nedari? Ved to je to ze niekedy je mozno dobre ze nieco zistia,aspo sa vie dovod😖 Drzim vsetkym palce!! 🙂

dzurkomaj
10. dec 2015

Ahojte dievčatá, chcem sa s vami podeliť o moju skúsenosť a dať Vám radu. O bábo sme sa snažili viac ako 5 rokov. lekári samozrejme tvrdili, že všetko je v poriadku. Podstúpila som 3 krát insemináciu a 2 krát umelé oplodnenie, našťastie druhý pokus nám vyšiel a teraz som v 6tom mesiaci a čakáme chlapčeka emoticon emoticon emoticon
Na začiatku tehotenstva mi dr. robila vyšetrenia a zistila mi problém so štítnou žľazou, konkrétne vysoká hodnota aTPO - 432 !!! Tak ma dr. poslala na endokrinologiu, mám nejaký nález na štítnej žľaze a záver je taký, že kvôli tomuto problému sme 5 rokov nemohli otehotnieť !!!! Preto dievčatá moja rada je : skôr ako pôjdete na umelé oplodnenie dajte si vyšetriť štítnu žľazu, aj keď sa cítite dobre !!!!

sincerity
10. dec 2015

@kominar 6 x IVF (7 vkladov)

michelitta
11. dec 2015

@dzurkomaj vysetrenie stitnej zlazy by malo byt ako prve!to si si nedavala robit?gratulujem 🙂

maciatko31
11. dec 2015

10 IVF, 3xKet ( z toho 2x MA) Vsetko som mala vzdy v poriadku. A myslim tym naozaj vsetko, skusali sme aj imuno v Prahe u Dr. Malickovej, hemato tiež v poriadku ale aj tak som pichala Fraxik. Chodla som aj k bylinkarke p. Anke Kopacovej a skusala vsetko mozne na svete. Moj manzl bral Profertil, ale nic. Stale mi tvrdili, ze moje vajicka su malo kvalitne, hoci ani spermose neboli v poriadku, ale neuspech stale pripisovali mne. Mala som strasne vela vajicok, ale po PK mi skoro vzdy zostalo len 1 embryjko. Po 5-tom IVF sa mi narodilo 1. dieťa, potom az na ket z 10. IVF dvojky. Ja osobne si myslim, dokonca so na 100% presvedcena, ze mi pomohol Inofolic, ten som skusala az pred poslednym IVF , brala som ho zopar mesiacov, ale urodicka bola super. Dokonca som mala az 3 mrazacikov po PK. 1. ket som potratila, ale to 2. vyslo podla mojich snov a dnes mam deticky tri. Prajem vsetkym vela sil.

susangha
28. máj 2019

ahojte. po ivf mi ostali 2balenia decapeptyl a jedno balenie pregnyl 5000. ak by niektorá potrebovala.. posuniem... ba nr tn ... doteraz v chladničke 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre