5 týždeň po IUI a špinenie

pamelaandersom
5. dec 2023

Ahojte vie mi niekto poradit čo to može znamenat?
Som 5 tyždni tehotenstva po iui
Dnes na utrazvuku nič ne bolo vidno ani gestačni vak vôbec nič
Hcg stupa mám514 podla gynekologa je v poriadku a povedal že je to ešte skoro aby bolo vidno,a po višetrenie o pár hodin som začala troška krvacat svetlo ružovej fabi a potom sa zmenilo na špineni celý den a troška mám jemne bolesti ako na menzes.vkladam si utrogestan 3x1,a dnes 1 flaxiparine na zriedenie krvi čo si otom mislite?prosim ak ma stim niekto skusenosti pušte.som zufala

akiknabruh
6. dec 2023

@pamelaandersom hlavu hore 👆 je to bud -alebo je to este skoro ja som mala prv ultrazvuk az 7tt
trapenie nic nevyriesi
mam za sebou MA minuly rok a pochopila som ze babatko bud ostane alebo odíde to je život , bolestive ale je to tak musime to prijať a hlavne časom človek aj pochopí prečo sa to stalo . Mysli pozitivne , pozitivne myslenie pritahuje len dobre . Držim palce ❤️

pamelaandersom
autor
6. dec 2023

@akiknabruh dakujem.to ešte pochopim že na sono ešte ne musi byt vidno ale začala som včera troška špinit a dnes už menej a vlkadam si utrogestan 3×1.teraz neviem či ne mohlo spôsopit to špinenie flaxiparin?

akiknabruh
8. dec 2023

@pamelaandersom Ja som mala špinenie dokonca aj krv na vložke prve dva mesiace, ked som videla krv prvy mesiac začala som plakat ze je vsetko stratene .Okamžite smer pohotovost a tam my povedali ze sa to stat moze bolo to v obdobi menstruacie vraj telo sa este nezmierilo s tim ze tam je malinké ale moze to byt hematon alebo len prasknuta žilka , ja som si vkladala progesteron az do 13tt. Ked sa obavas co to moze byt kludne zbehni na pohotovost alebo k lekarke . Radsej 100x ako vobec 🙂

pamelaandersom
autor
8. dec 2023

@akiknabruh aj tebe klesalo hcg pri krvacani?

akiknabruh
9. dec 2023

@pamelaandersom stúpalo , doležite je aby stúpalo

pamelaandersom
autor
9. dec 2023

@akiknabruh mne klesalo ale neviem prečo ne krvacam.len trošičku špinim len velmi málo.a troška brucho a križe ma bolia ale gynekolog ma višetril a na sono vobec neni vidno nič ani gestačni vak vobec nič.a povedal že potratim ale stale ne krvacam ne rozumiem

trinity246
4. jan 2024

Ahojte potrebujem poradiť alebo povzbudiť neviem hmm som tehotná v 5 TT som spinila jeden deň aj s krvou a potom len spinenie keď som bola u lekára tak mi potvrdil tehotenstvo srdiečko bilo predpísal mi ascuritin po 4 dňoch som prestala špiniť ...dnes ráno som sa zobudila a zas spinenie som 8+6tt aj napriek tomu že beriem lieky momentálne je obdobie kedy by som mala mať menštruáciu , mám tlak v podbrušku nie bolesť ale tlak a spinim nie veľa apinil som do ráno taký menší flak na nohavičkách a potom ešte poobede ...čo to môže byť? K lekárovi idem až 8.1. ale ak to neprejde budem volať zajtra ďakujem

trinity246
4. jan 2024

@pamelaandersom ahoj ako to dopadlo?

akiknabruh
4. jan 2024

@trinity246 Ahoj, ja som krvacala na začiatku cez dva mesiace vzdy v obdobi mz.. Moze a nemusi to nič znamenat . Radšej na sono . Drzim palce .

trinity246
8. jan 2024

@akiknabruh Ahoj ja som bola dnes na kontrolny ultrazvuk a som 9+5 všetko je v poriadku s babom len mi zistili hematóm veľkosť 5mm tak mám strach trošku ...som si myslela že už bude všetko len dobre no a stále niečo

akiknabruh
8. jan 2024

@trinity246 Ahoj , neboj všetko bude v poriadku . Držim palce 🙏🏻

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre