Znižuje vaša hormonálna antikoncepcia chuť na sex?

nanulik
21. mar 2013

ahoj už nejaku dobu beriem pilulky, najskôr maitalon, potom novynette, ani pri jednej som nemala žiadne problémy ale obe mi príšene znižovali chuť na sex. dr povedal že to od unavy (domácnsoť, rodina, škola, a tak 😝 ) ale ja sa necítim byť vystresovaná, tak sa vás chcem opýtať aku beriete hak a ako na vás v tejto oblasti pôsobí. viem že je to indivindi, ale ak tu bude viac ludí písať na nejaku že neznižuje tak na tom asi niečo bude. dakujem za odpovede

kikushka2386
21. mar 2013

Ahoj.brala som nejaky cas cerazette a yasminelle.pri oboch sa mi znizila chut.ale po yasminelle na druhy mesiac to bolo strasne.absolutne ziadna chut

filipb
21. mar 2013

Najskôr som mala Cerazette a teraz Yasminelle a áno, je to tak. Chuť žiadna...

katka1981
21. mar 2013

HAK moze zvysit aj naopak znizit chut, su to hormony.

saska.t
22. mar 2013

tiez som mala tento problem, tak som HAK vysadila a do mesiaca to bolo ok,tiez mi gynekolog furt tvrdil,ze su to starosti atd. ale pravda to nebola...

brumka
22. mar 2013

brala som asi 6 druhou tabletiek, aj maitalon ale najviac mi vyhovovala yadine, a chut na sex bol vzdy, ak nebol tak to pre unavu alebo iny problem, ale na hak ja nedam dopusit, ani s otehotnenim s nicim nebol u mna problem.

babulka1978
22. mar 2013

Ja som brala Softinelle, co je vraj ta s najmensim obsahom hormonov, a chut na sex som nemala tiez....po vysadeni sa to upravilo....

irriss
22. mar 2013

S Hakem i bez Haku..mam to na "haku" ☹
Babo rad..😢

ginger_fox
22. mar 2013

nikdy som tento problem pri uzivani HAK nepocitovala. Mozno pri uzivani Cerazette, ktore mi vobec nesadli, tak bola nechut na sex ruka v ruke s inymi problemami.

wewe22
22. mar 2013

ja som vysadila koli tomu antikoncepciu na pol roka a pomohlo, aj sestra mala taky problem a jej pomohlo zmenit antikoncepciu

epelino
22. mar 2013

ja som brala jeanine a teraz maitalon a mam pocit,ze pri maitalone este horsie,chut ziadna.

lucka222
22. mar 2013

Ja beriem regulon a zianen problem, chut stale a ziadne priberanie nic. Je to nizkohormonalne tak by to nemalo skodit.

kvetinka211
22. mar 2013

@nanulik
Znizuje a brutalne, nielen libido ale aj prirodzene zvlhcenie. Laurina a Minerva (najmä tato bola totalne svinstvo), starosti vtedy ziadne (bola som mlada bezstarostna studentka). Bol to aj dovod, preco som to prestala brat. Doktor tiez nechcel verit, mal by si to vyskusat na sebe :D Hladala som potom aj nejake vedecke studie a tie potvrdzuju ze to tak naozaj funguje. Smutne. Po vysadeni sa to upravilo velmi velmi pomalicky. Mnohe zeny to beru od puberty (ako ja povodne na upravu cyklu) a mozno ani nevedia ake to moze byt bez hak 😉 Inak potom po porode+kojenie to bol podobny efekt ako pri hak, postupne sa to vsak napriek pokracujucemu kojeniu dalo zasa do normalu.
Dufam ze uz nikdy nebudem v situacii, ze by som si musela dat hak.

mircalla
22. mar 2013

Ja mam cilest, ale v podstate kvoli predcasnej menopauze. Chut na sex sa mi naopak vratila

doublexgirl
22. mar 2013

Ja som brala uz sedem druhov HAK a mam pocit, ze pri poslednej - yadin, bola chut znizena asi najviac :(

rata
22. mar 2013

ja som brala HAK 3 roky - 2 roky Lindynette 30 a posledný rok Mercilon a môžem povedať, že chuť som mala málokedy...teraz som vysadila úplne a cítim pozitívnu zmenu

andrejta
22. mar 2013

znižuje, aspoň u mňa to tak bolo, alebo to možno bolo nesprávnym chlapom 😀

chikitka
22. mar 2013

ja som brala bellaru skoro 3 roky a najprv som si to nevsimla, ale postupne moja chut naozaj opadavala, az tak ze sme sa kvoli tomu s priatelom neustale hadali... z mojej strany to bol dost masaker, lebo ma to mrzelo ale nedokazala som sa donutit... 😒 dost dlho mi trvalo, kym som pochopila, ze to bolo antikoncepciou... po vysadeni som bola do mesiaca jak drak 😀 😀 😀

lasina
24. mar 2013

Beriem antiku uz asi 6 rokov, ale nikdy som nepocitovala, ze by sa mi znizila chut na sex. Praveze ja yb som furt, to skor moj chlap nie ☹uvitala by som takyto neziaduci ucinok 😒

leoni11
24. mar 2013

no u mňa to platilo na 100% že znižovala, to bol aj jeden z dôvodov prečo som ju vysadila a dala si zaviesť DANU.

mimmka30
4. máj 2013

tak baby ja beriem maitalon a poviem vam ze chut ziadna..predtym som mala novynette ale nebolo to az take zle len zase pri nich stale spinenie a krvacanie mimo cyklu...tak zato zmena ale Hak to urcite ovplyvnuje...uvazujem uz o vysadení...

jujlucka
4. máj 2013

@mimmka30 aj ja som brala maitalon, a tiez som nemala chut na sex absolutne ziadnu!!!bolo to na nervy, chudak manzel bol na nervy....po vysadeni sa to vsetko dalo do normalu, ale manzel si to uzival len par mesiacov, kym som neotehotnela....teraz nemam chut tiez aj bez HAK

usacek79
4. máj 2013

uzivala som HAK takmer 12 rokov - celu dobu som mala problem so sexom, chut nikde a o nejakom prirodzenom "zvlhcovani" tam dole nemohlo byt ani reci, ako pust som bola sucha... a navyse kazdy mesiac aj 10dni pekelnej migerny. 😠
ked som hak prestala uzivat - zazrak! 🙂 uz na druhy mesiac sa prejavila absolutna zmena aj v sexe, aj v migrenach - boli prec a chuti na postelne vyvadzanie som mala tolko, ako po rokoch celibatu 🙂
takze ja mam na sebe overene, ze hak naozaj posobi velmi negativne na libido atd (tak reagovalo moje telo..)

fleskoval
2. jan 2014

Ja mam gestodette patram po tejto teme ,pocas brania tabletiek nemam vobec chut akonahle mam 7dni pauzu tak sa neviem ovladat......uz dlho rozmyslam ci zmenit alebo vysadit neviem ale som z toho zufala....ked ma moj chut tak ja nie radsej poviem ze som unavena a ked by som chcela tak mam menzes aten mi teda tiez riadne zosilnel.....

obcansr
6. jan 2014

tak mne prestala uplne chut na sex, brala som Yaz ale už som vysadila a je to stokrát lepšie, chut je a aj milovanie je krajšie lebo pri braní atk , som bola akási stuhnutá a sucha tolko lubrikantu som minula že až a teraz ho ani nepotrebujem, atk je svinstvo

hoblinka13
8. jan 2014

mne zoely uplne zobrala chut nielen do sexu,ale mam pocit,ze aj do zivota.neverila som,ze az takto moze vzburit hormony... neviem,ci vysadit alebo zmenit za inu.vyhovuje mi,pretoze nezadrziava vodu,nepriberam a nemam celulitidu a na dalsej stranke kondomu neverim a ani inym moznostiam chranenia sa pre otehotnenim

majka373
8. jan 2014

Súhlasím s Obcansr,Hoblinka13....ja som tiež dlhé roky užívala Triquilar, potom som skúsila Yadine a poviem vám kočky, že som bola nešťastná z toho ako sa vytrácalo vzrušenie a chuť na milkovanie.
Po dlhých 12 rokoch som prestala užívať antikoncepciu a skutočne chuť sa vrátila.
Samozrejme musíme byť opatrnejší, ale stojí to za to......Pekný deň všetkým 🙂

misskate1
8. jan 2014

mne znizovala. ked som ju vysadila, co sa stalo v decembri tak sa to vo mne zacalo burit a chudak chlap :D

veronka6
8. jan 2014

Môžem potvrdiť že hak skutočne znižuje chuť na sex, myslim že vela z vás mi da za pravdu.Ja som po vysadení mesiac a mám ruju jak nikto asi tak baby pozor nieže niektora z vás skočí po chlapovy tak ako ja 😀 😀 😀

emanka
15. jan 2014

Beriem Daylette a absolútna chuť na sex, nula bodov. Muž je už na nervy a ja sa neviem donútiť. Plánujem ju vysadiť, ale neviem, čo ďalej. Bez HAK mávam hrozne silnú menštruáciu, prvé dva dni nemôžem ani z domu vyjsť. Mala som mirenu, ale nerobila mi dobre, tak som ju dala von.

maria47853
Autor odpoveď zmazal
Zobraz