Zlynda - vedľajšie účinky

somema
20. apr 2023

Ahojte, chcem sa spytat ake vedlajsie ucinky ste mali zo Zlyndy. Mam aj pozitivne, napriklad, ze nemam opuchnute nohy. Odkedy ju beriem som ma strasne nafukuje, môže to suvisiet? Mali ste niekto podobne skusenosti? Dakujem

ada_alica
20. apr 2023

@somema mňa práveže prestalo nafukovať, ale to podľa mňa súvisí s absenciou menzesu mám tak raz za 3 mesiace, ale považujem za nevýhodu že nikdy neviem kedy to príde, lebo teda určite nie keď sú iba placebo tablety

somema
autor
21. apr 2023

@ada_alica no, v podstate som prestala krvacat s placebo tabletkou, inak trochu cely cas, moj gynekolog povedal, ze je to okej ale. myslis, ze to suvisi s tym?

ada_alica
24. apr 2023

@somema aj ja som na začiatku dlho spinila, potom to prestalo, ešte vydrž a potom uvidíš ......

374andy
26. apr 2023

Rok som ju brala, a väčšiu časť roka som krvácala...tiež neznášanlivosť Zlyndy s kontaktnými šošovkami

mirka1996
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
374andy
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
huhusestra
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
martet
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
dajka2862001
20. mar 2024

Dobrý deň tiež beriem zlyndu asi pol roka ... Na začiatku asi prvé tri mesiace som mala meznes taký že len spinenie skoro nič ....a ja mám pocit že teraz ho nemám vôbec.... Máte ti niektorá podobne ? Myslíte že je to v poriadku? Ďakujem za odpovede

bagerka
20. mar 2024

@dajka2862001 aj ja to tak mam, niekedy nepríde 3 mesiace a keď príde,tak namiesto 7dni trva iba 2. Teraz as8 pr y krat po4 rokoch užívania trvala 5 -6 dní.

luccija
20. mar 2024

@dajka2862001 áno, mne hovoril gynekológ, že vôbec nemusím mať menzes

martet
Odpoveď bola odstránená
Zobraz