Zlynda antikoncepcia

15. jan 2023

Používa tu niektorá z vás antikoncepciu Zlyndu?
Potrebovala som vynechať jeden cyklus a tak som vynechala zelené tabletky a prešla rovno zase na biele, bez prestávky. No menštruácia sa napriek tomu dostavila.
Máte s tým skúsenosti?
Ďakujem

domini404
15. jan 2023

Ahoj, ja užívam Zlyndu, menštruáciu som už vyše roka nemala, vynechávam zelené tabletky skoro stále. Prišla ti klasická menštruácia alebo len výtok 2-3 dni?

autor
15. jan 2023

@domini404 keď som užívala zelené tabletky, mala som menštruáciu 10 dní. Teraz som vynechala tie zelené a dnes mam prvý deň krvácanie. Zatiaľ také slabšie.
Nie je problém stále vynechávať zelené tabletky? Nejaký vplyv na následne otehotetnenie, pripadne nejaké iné?

domini404
15. jan 2023

Prepáč, ja beriem antikoncepciu, pretože otehotnieť nechcem, ani v budúcnosti, takže s týmto ti bohužiaľ neviem pomôcť. Mňa upozornila gynekologička, že pri braní Zlyndy je možné, že menštruácia nepríde. Tuším po 3 mesiacoch, a teda po 3 cykloch som už žiadnu menštruáciu nedostala. Možno ti príde len také slabšie krvácanie pár dní, a nebude to 10 dní, ako doteraz.

autor
15. jan 2023

@domini404 no uvidím teda.. beriem Zlyndu nakoľko som ešte kojila keď som ju začala brať a o 2-3 roky by sme ešte chceli bábätko a vraj po jej vysadení by malo byť ľahšie otehotnieť.. preto neviem či by malo význam ju meniť.. no uvidím teda ako to bude a pripadne sa obrátim na gynekológa.. každopádne ďakujem

masta3
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
martet
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
anicka245
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
veronica23
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
veronica23
Odpoveď bola odstránená
Zobraz