Zlyhala antikoncepcia?

danielad9
13. sep 2024

Ahoj, užívám antikoncepciu už cez dva roky a doteraz nebol žiaden problém. Včera večer som mala dostať menštruáciu ale nedostavila sa, ani špinenie. Dnes ráno test negatívny ale od posledného styku však prešiel len týždeň a tak neviem na čom som. Máte niektorá podobnú skúsenosť a tehotenstvo z toho napokon nebolo? Nie som si vedomá žiadnej chyby v užívaní antikoncepcie. Brala som ju poctivo, +- 30 min v užívaní ale to sa mi stalo asi len 3 krát počas tohto blistra.

janai1
13. sep 2024

Menštruáciu si dosť ťažko mohla dostať pri užívaní HAK ale nevadí.
No evidentne ti ešte dosť neklesli hormóny aby sa ti spustilo krvácanie z vysadenia

ibrunova
13. sep 2024

Keď si pozrieš leták, tak zistíš, že sa môže stať, že menzes nedostaneš. Ak berieš hak správne, tehotná nie si.

danielad9
autor
13. sep 2024

@janai1 čiže ešte môžu klesnúť? Pripadne ak neklesne a menštruácia nepríde tak je tam stále možnosť tehotenstva však?

ibrunova
13. sep 2024

@danielad9 nemotaj blbosti

kleopatra114
13. sep 2024

@danielad9 krvácanie niekedy ani nemusí prísť . Stáva sa mi to dost casto .

kikusenka1
13. sep 2024

Pri antikoncepcii je úplne normálne špinenie pri užívaní a takisto aj ze nepríde krvácanie keď ma...

danielad9
autor
14. sep 2024

@kikusenka1
@kleopatra114 ďakujem, ešte sa mi to nestalo a tak som dosť nervózna 🙂 ale skúsim o pár dní ďalší test a ak bude negativný tak je to v poriadku