Zlyhala antikoncepcia?

23. sep 2023

Ahojte baby. Otehotnela niektorá z vás aj keď ste brali antikoncepciu pravidelne? Mešká mi menzes 6dni, ale mala som hnačku jeden deň tak dúfam že to je dôvod meškania🙏

top_manazerka
23. sep 2023

Ak antiku berieš tak ako sa ma tak šanca, že otehotnieš je asi taká ako keby mal do teba trafiť blesk z jasného neba. Ale teraz sa tu nahrnú mamičky, ktoré budú vehementne presviedčať o tom, že otehotneli aj napriek antike. Ale to, že zabúdali užiť tabletku, že vracali, že brali aj atb - to už nepovedia.

autor
23. sep 2023

@top_manazerka tabletku beriem vážne ako sa má. Dávam pozor nato. Takže ak som vtedy mala hnačku tak tam antika nemala taký účinok?

ivik4
23. sep 2023

Kazda choroba ale aj lieky Ti mozu znizit ucinok antikoncepcie. Ale ano, naozaj vela zien aj pri dôslednom uzivani antinkoncepcie otehotneli bez toho aby mali akurat chorobu.
Ja som taka ze keby beriem akurat lieky alebo som chora,logicky nejdem ,,naplno"

mmoonna
23. sep 2023

Hnačka môže narušiť ochranu, pozor na to

autor
23. sep 2023

No u nás je trošku komplikovany ceny vzťah🙏dúfam že to bude ozaj ťa hnačka🤭

emma2782
23. sep 2023

Hnačka nie je dôvod meškania. Hnačka môže byť dôvod zníženia ochrany antikoncepcie.
Po lopate povedané, ak si mala hnačku, môžeš byť tehotná. Sprav si test

julia2002
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
zenulkaaa
23. sep 2023

A test??? Hned by som robila, keby mi takto dlho meska. Ty nie si ani trochu zvedava???

koniarova
23. sep 2023

Tebe mešká 6 dní a nerobila si si test? Neverím.

martinka13
23. sep 2023

Ved si sprav test. Po 6 dňoch meškania Ti ukáže, či nie si tehotná. Nechcem strašiť, ale pri všetkých tehitenstvach ma pri meškaní prehanalo. Tak držím palce, aby to nebol aj Tvoj prípad, keď si to neželaš

tatianamaria
23. sep 2023

Ja poznám veľa takých čo otehotneli aj, keď brali antikoncepciu. To nie je 100%ochrana. Urob si test.

autor
23. sep 2023

V pondelok si kúpim jeden. Dieťatku by som sa aj potesila len partner by sa musel zmeniť 🙄

zuza265
23. sep 2023

Ja som tak otehotnela. Brala som presne ako treba brat tabletky. Nebola som chora ani nebrala lieky ani nic specialne sa nedialo. A bun

koniarova
23. sep 2023

Haloooo. Partner sa nezmení. A ak zmení,je jeden z milióna.

kvetinka75
23. sep 2023

@koniarova nie nezmeni sa .

autor
23. sep 2023

Ja viem že sa nezmení😕zato som aj smutnejšia trošku😤

kleopatra114
23. sep 2023

Ja pri bráni antik. Nemavam krvácanie pomerne casto .

janai1
23. sep 2023

Bože co tu píšete niektoré ste hak asi v živote nebrali... MS ti nemešká - nemá aká lebo žiadnu nemáš . Ak neprišlo počas pauzy ku krvácaniu zo zníženia hormov tak to neznamená hneď že si tehotná. Počas pauzy nemusíš vôbec krvácať a to je aj jedna z výhod hak

A mimo toho - partnera vymeň 😉

emma2782
23. sep 2023

@janai1 HAK som brala a áno, máš pravdu. Zároveň je pravda i to, čo píšeme - hnačka môže znížiť ochrannú funkciu antikoncepcie a mohla otehotnieť (mohla, nemusela).

julia2002
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
autor
21. nov 2023

@julia2002 som tehotná 🙏

julia2002
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
autor
21. nov 2023

@julia2002 tam som mala hnačku celý deň.