Zabudnuté tabletky

bb111
17. júl 2014

Caute, tento mesiac som po roku zacala brat antikoncepciu. Stalo sa mi to, ze 13. a 14. tabletku som zabudla uzit a mala vtedy pohlavny styk. Asi 4 dni na to mi zacalo spinenie, ktore trva uz 3. den. Chela by som sa spytat ci sa to uz niekomu stalo, ci je mozne ze som tehotna a kedy je vhode spravit test, ak by som aj uz bola, sice sme to neplanovali ale potesilo by nas to.

sashabb
17. júl 2014

@bb111 načo berieš HAK ak by ste sa dieťaťu potešili? trochu divne nie?
Či ty chceš a partner nie, preto si naschval nezobrala tabletky? 😎 či ďalšia vymyslena tema?

bb111
autor
17. júl 2014

Zacala som ich brat po roku a naschval som ich urcite zobrat nezabudla. Dieta sme este neplanovali ale uz keby som ostala tehotna tesili by sme sa obidvaja. Nechapem tie narazky typu zabudla zobrat naschval a vymyslena tema...

bb111
autor
17. júl 2014

@sashabb Zacala som ich brat po roku a naschval som ich urcite zobrat nezabudla. Dieta sme este neplanovali ale uz keby som ostala tehotna tesili by sme sa obidvaja. Nechapem tie narazky typu zabudla zobrat naschval a vymyslena tema...

vefi89
17. júl 2014

@bb111 kúp si tehotenský test, a tam sa v letáčiku dočítaš, že je najlepšie robiť si ho po prvom dni vymeškanej menštruácie 😲

bb111
autor
17. júl 2014

Jasne, lenze s mojou menstruaciu kvoli tym dvom zabudnutym tabletkam bude teraz problem, bud mi pride skor alebo neskor, alebo nepride vobec, preto som sa pytala ci sa to uz nahodou niekomu nestalo, ale dakujem za odpoved 🙂