Zabudnutá antikoncepcia

klaudi117
26. aug 2014

Dobrý deň, beriem už ale 4 mesiace HK a v nedelu tj 15deň čiže 3.týždeň som zabudla zobrať tabletku, na ďalší deň som ju vzala normálne presne o tej hodine kedy brávam, dnes v utorok som zistila že som zabudla vziať tabletku v nedelu a okolo obeda mi začalo špinenie, bola som šokovana a myslela som si že je to zo stresu a z toho že mi vytrhli v pondelok zub, pohl. styk som mala iba v nedelu. Čo mam robiť? :(

monicm
26. aug 2014

teraz už nič,pokračuj nadalej v užívaní tabletiek tak ako doteraz,prečítaj si riadne príbalový leták,väčšinou sú tam inštrukcie ako postupovať,prípadne zavolaj gynekologovi/ičke a povie,čo dalej.čo sa týka toho špinenia,kombinácia zabudnutej tabletky a stresu môže byť dostatočným spúšťačom,samozrejme,prípadne tehu ti nikto nevylúči na 100 %,žiadna antikoncepcia ti nezaručí,že nemôžeš zostať tehotná,takže teraz už len vydržať do najbližšej menštruácie a uvidíš 😉

lullu86
26. aug 2014

nestane sa nic, neboj, je to preto, lebo si zabudla, ale aj mne sa to stalo a dokina mi povedala, ze telo ma este ten hormon v zasobe a pokryje to, ale tak najlepsie je do 12 hodin ju zobrat potom je to uz velmi velke riziko...

daniela77
26. aug 2014

mysli pozitivne, bude to ok.... 😉

klaudi117
autor
26. aug 2014

Ďakujem za podporu 🙂 ..užila som podla letaku dve tabletky naraz a teraz budem brať dalši film (neviem ako sa tomu hovori :D) hned po tom ako doberiem tento a snad to bude okej, ale bola som šokovana s toho krvacania a špinenia. Ale ďakujem za odpovede. 🙂