Yadine - skúsenosti a rady

ivetka_kamo
26. mar 2018

Aké máte skúsenosti s užívaním yadine? Mám na myslí, úplne prvý mesiac nasadenia tejto antikoncepcie, či vám menzes skončil ako normálne bez užívania alebo ste ešte spinili resp dlhšie krvavali ako obvykle. Ďakujem za odpovede

ivetka_kamo
autor
26. mar 2018

Nikto nič?

sandrusik22
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
cuca
26. mar 2018

Ja uzivam yadine uz niekolko rokov a maximalna spokojnost. Menzes mam tak 3 dni a ziadne spinenie pocas cyklu.

ivetka_kamo
autor
26. mar 2018

Ďakujem kočky

lucia4412
26. mar 2018

Ahoj,ja som uzivala yadine 10 rokov a bola som s nou spokojna. 2-3 mesiace som spinila, ale dr mi hovorila, ze to je normalne. Akuratne ja som mavala velmi bolestivu menstruaciu a myslela som si, ze sa to trosku zmierni ked ju zacnem uzivat, teda dr mi hovorila,ze mohlo by to k tomu dopomoct, ale nepomohlo.

dadus_ka
26. mar 2018

Ahoj pri brani vsetko v pohodke bolo ale po vysadeni katastrofa. Dlhe cykli bolestiva ovulka a plet ani nehovorim vyhadzana som na tvári aj na chrbte no hruza des.

sandrusik22
26. mar 2018

@dadus_ka ja to iste pleť a menzes ani nehovorím bez vyvolávacky som ešte nedostala takze “paradicka” koľko už nebries ?

dadus_ka
26. mar 2018

@sandrusik22 ja som brala dlho yadine asi 2 roky potom som skusala nieco ine a potom som sa na rok zase vratila k yadine. Teraz neberiem od začiatku decemra ale fakt hruza cyklus mam sice pravidelny ale sz 37dni :/ a strasne ma boli ovulacia a mam ju neskoro az okolo 26dc a ta plet to je neskutocne a ty?

sandrusik22
26. mar 2018

@dadus_ka ja som brala dokopy asi 5 rokov ale s prestavkami no ja od vysadenia som nemala menzes iba po vyvolavacke a to už 5 mesiacov neberiem teraz som mala naposledy vyvolavacku v januari a odvtedy som nebola chcela som počkať nech mi príde sám ale nič :-/ a pleť onicom niekedy je to lepšie že sa poteším potom zas vyrazky a hlavne krupica na čele a aj zapálene niektoré fakt budem šťastná keď mi toto prejde a nabehne MS buď rada aj za 37 dňové cykly hneď by som brala 🙂

sandrusik22
26. mar 2018

@dadus_ka pleť si natieram zinkovou masťou a skúšam makeupy ktoré kryjú a hlavne nepremastuju teraz som si kúpila nový od La roche tak uvidíme ešte som ho neskusila. Nebola som zvyknutá na takúto pleť a starosti stym spojené vždy som mala hladucku peknú pleť a teraz ako keby som mala pubertu no každopádne to sú tie hormóny musí mi chýbať nejaký keď aj MS nemám.

dadus_ka
26. mar 2018

@sandrusik22 tak to som potom ozaj radsej ze mam aspon tie 37dc. Na vyvolavacku som nastastie nemusela no skus niake multivitaminy na plet ja som tiez mala prestavky a vtedy som to tak riesila a celkom to pomahalo. Nie na ten chrbat ale aspon na tu tvar. Tetaz sa snazime o babo tak beriem mimistar a tiez mam tvar taku ze da sa to prekryt v pohode ale ten chrbát to nechápem :D

dolla
14. okt 2018

Mam na predaj yadine na tri mesiace, info do správy.. nenacate balenie

ivanabb543
24. jan 2019

Caute baby. Mam na predaj 2 balenia nenačatej antikoncepcie YADINE (1 balenie obsahuje 3 blistre na 3 mesiace). Uz ju nevyužijem. Expiracia 2/2021. Cena za 1 balenie (t.j. 3 blistre) je 30eur.

kvietok265
3. feb 2019

@ivanabb543 ahoj, ešte je to aktuálne? Mala by som záujem

iwosa
15. máj 2019

@ivanabb543 ahoj este to je aktualne? Zaujem

tysane
26. júl 2019

Predám 2 blistre antikoncepcie Yadine. Dátum expirácie je 10/2021
Cena je 14€ vrátane poštovného. Antikoncepcia mi nesadla.

cuca
26. júl 2019

@tysane ahoj mala by som zaujem.

meliskovav
29. mar 2021

Aj mne zostala antikoncepcia Yadine 28ks ak by mal niekto záujem exp. 10/2021

alexalexka
9. okt 2022

Ak by mal niekto zaujem, jeden blister posuniem za 5eur