Vysadenie hormonálnej antikoncepcie

5. aug 2022

Ahojte chystám sa vysadiť HA a tak ma napadlo či ste pocítili nejaké zmeny na vašom tele. A či ste to hlásili gynekologické. Idem na preventívnu cca o 2 týždne tak myslím že stačí keď jej to tam oznámim.

lujziana44
5. aug 2022

no v prvom rade si to zrejme nemala robit sama od seba, kedze je to velky zasah do tela, vzdy sa treba poradit s lekarom. a co sa tyka zmien, samozrejme ze je to normalne, kedze su to hormony.

lorin29
5. aug 2022

Ja som vysadila sama od seba a nič mi nepovedala na to..Chápala to
Je to predsa tvoje zdravie 🙂
A zmeny som mala iba také že mi prvé dva mesiace neprišla ovulácia 🙂

lujziana44
5. aug 2022

@lorin29 raz som vysadila antikoncepciu sama od seba a prehadzalo mi to cely cyklus 😀 a ešte mi aj gynekolog pekne vynadal. takze u kazdeho tie zmeny pridu ine, je to uplne individualne.

lorin29
5. aug 2022

@lujziana44 samozrejme 🙂každé telo je ine
A gynekológ tiez😃

fiafia
5. aug 2022

Vysadila by som ju po dobrati blistra. Raz som ju vysadila v strede balenia a ako mi to rozhadzalo ciklus 🤦

xjakubikovak
5. aug 2022

Áno pocítila, návaly tepla, príšerne potenie, akné a trvalo to dosť dlho...

veronikaszabova
5. aug 2022

@lujziana44 nemala to robit sama od seba?
Neblazni 🙂 co ich mala vysadzat pomalicky ako antidepresiva??

Anonym - velakrat som vysadila HAK, vzdy po douzivani blistra. Vsetko OK, okrem toho ze prvy meaiac som mala neskutoxne akne ,😂

ninka99865
5. aug 2022

Ak normlane dokončíš blister a tak vysadis a nie v strede je to ok.. ak ju teda neberies na nejaký závažný zdravotný problém. Neoznamovali som to nikomu načo?
A po vysadení to bolo všelijaké, cyklus sa mi upravil až po roku na normálny

cyberk
5. aug 2022

tiez som vysadila, ked som dokoncila blister, pri najblizsej preventivke som to len oznamila gyn
kramy mi meskali hadam aj 4 mesiace, a raz prisli raz nie :D a mala som viac vyhadzanu plet, no do roka sa vse urovnalo 🙂 aj som mala zmeny nalad