Vysadenie antikoncepcie - skúsenosti

monika008
9. sep 2014

Chcela by som sa spýtať aké máte skúsenosti po vysadení antikoncepcie, čo sa týka priberania alebo iných problémov ktoré nastali.. Ďakujem 🙂

safranca
9. sep 2014

ja vzdy ked som vynechala antiku tak som behom mesiaca ostala tehu 🙂 len skoda ze 2x to nevyslo ☹ ale do tretice ano 😀

rata
9. sep 2014

@monika008 Ahoj 🙂 HAK som brala 3 roky bez prestávky, prvý mesiac po vysadení mi ešte menzes prišiel na 28.deň, od ďalšieho mesiaca to už išlo dole vodou, nekonečne dlhé cykly, 40-50 dňové, bez ovulácie. Pár mesiacov po vysadení sa mi zhoršila pleť, predtým som s pleťou problémy nemala. Rok trvalo, kým sa mi cyklus znormálnil, pleť stále nie je taká, aká bola predtým ☹ tým ťa nechcem strašiť, niektoré kočky sa vrátia do normálu rýchlo, tú zmenu ani nepocítia, no moje telo reagovalo takto.

aemy
9. sep 2014

Ja som nepribrala vobec a ani plet sa mi nezhoršila ale zasa nedari sa otehotniet :( a menzes mam pravidelny sem tam den skor alebo den neskor.

nikaferko
9. sep 2014

ja som tiež vysadila anti a otehotnela hned :D

deltaa
9. sep 2014

ja po 3 rokoch mam cyklus presne tak ako spominala rata 40-50 dni, mozno 2 ci 3 x do roka mam 30dni. Ale inak ja osobne na svojom tle citim, ze potrebujem otehotniet. Cyklus ako 16tka pritom vek dvojnasobny.

monika008
autor
10. sep 2014

Dakujem Vam dievcata 🙂 no ja som mala konkretne Logest, brala som ich 7 rokov co je aj dlha doba, stretavam sa s nazormi ze sa to prejavi neskor tak uvidim, ale ja som nemala sice problemy ani po zacati uzivania, ale uzivala som to dlhu dobu a telo si zvyklo 🙂

tamarka9
10. sep 2014

@monika008 ja som brala 5 rokov a po vysadeni nebol ziadny problem, aj cyklus pekne nabehol...ale asi u kazdej ine, hlavne je nevsimat si vsetko, proste pokracovat bezne v zivote a nesustredit sa moc 🙂

kara22
12. sep 2014

@monika008 tato tema mi bodla...prave som hladala ci je tu nieco podobne. Ako dlho si uz bez tabletiek?
Ja som tento mesiac vysadila antiku, tento tyzden je prvy bez nej .... po 5,5 rokoch 🙂 chcela som sa spytat ci ste po vysadeni citili nejake bolesti, nejake zmeny .....neviem, mozno si nieco namyslam, mozno sa moje telo iba spamatava po tolkych rokoch....

chihuahua81
12. sep 2014

Ja som dva tyzdne po vysadeni, nebadam zatial nic... dufam, to tak aj ostane 🙂

ukulela
12. sep 2014

brala som HAK roky - s dvoma - troma kratsimi prestavkami hadam 15 rokov. po vysadeni - to sa mi len vratilo akne, lebo hormony mi najprv vlastne predpisala kozna najma kvoli zlej pleti a len antika mi zaberala. po case som zistila, ze mi zabera na akne len kozmetika mary kay, alebo sada bioderma zelena. co sa tyka otehotnenia, po vysadeni ziadny problem, cyklus mi nabehol 28-27 dnovy, tak ako som mala aj bez HAK. po case som bez problemov otehotnela. po vysadeni som nepribrala, skor so pribrala, ked som zacala brat 🙂
... aha a este - menzes som mavala opat silnejsi a bolestivejsi - taky, aky som ho mavala pred HAK, takze ibalginy/paraleny femina opat nechybali v lekarnicke. ale to nemalo s antikou nic spolocne, to som mavalaaj pred nou, len HAK mi to utlmila.

kikuskakikuska
16. dec 2016

Ahoj te ja mám taký problém že vyradila som antiku a tehotná nie som ale čakám na menstruaciu prsia ma bolia mám brucho nafucane???