Vysadenie antikoncepcie a znova jej nasadenie

mon1806
30. apr 2024

Baby vysadila som po roku a pol antiku DROVELIS nemala som pri nej vôbec chuť na nič tam som sa rozhodla ze vysadim na mesiac dva a chuť sa vrátila čiže tak lenže ovulju mam strašne bolavu a volala som doktorke tak ze mam skúsiť ešte DAYLETTE ANTIKU ale ze mam si byť vedomá ze môžem dostať trombozu lebo som jednu vysadila a dávam si druhú......mali ste taký problém niekedy? Dosť sa bojim

magic08
30. apr 2024

pride mi to ako blbost, ale nevyznam sa. Ja by som vsak kvoli parhodinovej bolesti pri ovulke nezacala zase brat antiku. Ja tiez ovulaciu hrozne citim, niekedy ani chodit neviem pre tu bolest, no trva to max 1 den. TAkze sa to snazim vydrzať

mon1806
autor
30. apr 2024

@magic08 len ja mam bolesti aj 4 dní a strašne brucho ako balón a po ovulke síce bolest nie je ale som strašne naliata vodou ja mam úplne aj členku opuchnuté brucho cítim sa fakt hrozne unavená a tak to je až kým mi neskončí menzes a z celého mesiaca sa cítim fajn asi týždeň po menzes no dosť bieda

pleby
30. apr 2024

ja som prešla presne opačne z Daylette na Drovelis práve z tohto dôvodu a dokonca sama dr mi to odporúčala. Tiež som ju sama vysadila na pár mesiacov.
Trombózu môžeš dostať z hociktorej ant. a je jedno, či ich vymeníš, alebo nie.

magic08
30. apr 2024

@mon1806 ja by som sa skor zamerala na to, preco mas taketo stavy 3 tyzdne v mesiaci. Antikoncepcia to nevyriesi, len prekryje. Dala by som skontrolovat hormonalny profil, stitnu zlazu, preventivky a mozno by sa prislo na to, kde je problem

pleby
30. apr 2024

@magic08 ja keď som chcela spraviť HO, tak ma dr zrušila, že to nie je treba, že HO sa robí iba pri príliš dlhom cykle, prípadne pri iných zmenách v cykle. Ak je cyklus pravidelný, nevidí dôvod.

magic08
30. apr 2024

@pleby tak by som uvazovla o zmene lekarky, lebo ani tvoj stav nie je normalny, byt 3 tyzdne v mesiaci odpisana lebo cyklus. Niekde chyba asi bude a antikoncepcia ho nevyriesi, nie je v poriadku brat ju do prechodu.

mon1806
autor
30. apr 2024

Ja viem presne z čoho to mam po prvom pôrode som ro nemala a ani som antiku nebrala a fungovali sme 5.5 roka bez nehody a cítila som sa fajn hneď som aj otehotnela keď som chcela ale po druhom pôrode cisárskym rezom mam bolesti neskutočne......to je proste vkuse len zle a zle bola som vyšetrovana 2 lekármi mala som 4D ultrazvuk vsetko a jednoducho stav po sekcii nikdy sa to nezmení a antikoncepcia mi to utlmuje jediná možnosť už vybrať vajecnikh aby som neovilulovala

mon1806
autor
30. apr 2024

@pleby a lepšie ti je ? Ja som mala pri drovelise brutal stavy ani na muža som sa pozrieť nemohla

pleby
2. máj 2024

@mon1806 ja momentálne v tomto nevidím zmenu oproti Daylette. Uvidím po dobratí prvého balenia.

pleby
2. máj 2024

@magic08 áno, uvažujem nad tým.

mon1806
autor
2. máj 2024

@pleby no napíš potom som zvedavá