Vysadenie antikoncepcie a možné tehotenstvo

kajka2351
4. máj 2018

Ahojte babenky mam na vas otázku .. necele 2 roky som brala antikoncepciu karlehains aalebo nieco taketo .. nedavno som ju prestala uživať a s priatelom sme mali pohlavny vstyk nechraneny .. je možne aby som otehotnela ? ĎAAAKUJEM za všetky rady . 🙂 vlastne odpovede 🙂

simsalabim
4. máj 2018

No tak ked si mala nechraneny styk a neuzivas antikoncepciu, tak samozrejme... ved to je jasne, nie? 🙏

kajka2351
autor
4. máj 2018

@simsalabim tak chcela som vedieť viac verzii lebo už som niekde aj počula že po dlhšiom uživani antikoncepcii tak telo to "ešte v sebe ma".. a že par mesiacov je možne že sa to nestane 🙂

simsalabim
4. máj 2018

@kajka2351 praveze sa vtedy otehotnie omnoho jednoduchsie...

pininka
4. máj 2018

Mne vravela doki ze asi tyzden po vysadeni si este chranena, ale ja by som sa na to nespoliehala

titla
4. máj 2018

Toto je tááák individuálne. Niekomu po vysadení ovulácia nabehne hneď (dokonca viacpočetná, viď väčšia pravdepodobnosť počať dvojčatá) a iné ženy majú problém, že sa telo nespamätá ani po roku a cyklus poriadne nenabehne...

kajka2351
autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
kajka2351
autor
4. máj 2018

@titla jaaj ďakujem veľmi pekne a ešte keď sa môžem opýtať asi po koľkých dňoch, týždňoch, mesiacoch to môžem začať pociťovať ak by toto bola pravda?

veronikaszabova
4. máj 2018

@kajka2351 nastuduj si nieco o zenskom cykle na ujovi googlovi -- na margo toho, kedy "to" mozes citit..
Po antikoncepcii je velka pravdepodobnost otehotnenia. Ja mam tak starsieho syna po 8r uzivania antikoncepcie

kajka2351
autor
4. máj 2018

@veronikaszabova všade je to nejako inak písané preto sa pýtam tuná 🙂 a preto som sa chcela poradiť s niekym kto už stým skúsenosti ma 😊na ujovi googlovi mi nikto nenapíše úprimne 🙂 potrebovala som len vedieť ci je možné otehotnieť aj týždeň potom ako vysadim antikoncepciu

soldi
4. máj 2018

@kajka2351 na otehotnenie musi prebehnut najprv ovulacia, v idealnom pripade byva 14 ty den cyklu, ale po antikoncepcii bude asi o nieco neskor. Cize tyzden po vysadeni antikoncepcie je pravdepodobnost otehotnenia mimoriadne nizka

kajka2351
autor
4. máj 2018

@soldi ďakujem 🙂

veronikaszabova
4. máj 2018

@soldi u kazdej prebieha cyklus inak.
Netreba davat falosne nadeje

soldi
4. máj 2018

@veronikaszabova ??? Aku falosnu nadej som dala? Pisem, ako to je a co plati pre vacsinu.

evittam
5. máj 2018

@kajka2351 Pred prvym tehotenstvom som brala HAK 7rokov-otehotnela som 3.mesiac po vysadení. Pred druhým 5rokov a otehotnela som 2.mesiac od vysadenia a dokonca na prvy a jediny pokus.😉