Vysadenie antikoncepcie

ada_alica
26. sep 2023

Dievčatá ak máte skúsenosť poraďte, užívam 3.blister Desirett, momentálne spinim nejakých 15 dní ak to chcem vysadiť môžem hneď alebo dobrat blister.dakujem

ibrunova
26. sep 2023

Dober blister do konca.

bona
26. sep 2023

Toto sa pri (nielen) jednozlozkovych antikoncepciach stava, ze pociatocne spinenie trva dlhsie, telo si zvyka, niektori dr. odporucaju pockat aj dva mesiace. Ja som to mala pri desirette podobne, ale po case sa to upravilo a praveze som krvacanie nemavala potom ziadne..len obcas 2 dnove spinenie a dost. Ale ak si rozhodnuta ho vysadit, tak je lepsie dobrat do konca.

danajahotkova
26. sep 2023

A to sa môže vysadiť len tak bez toho, aby si to oznámila svojmu gynekológovi? Nie je to nejak nebezpečné pre tvoj organizmus?

ibrunova
26. sep 2023

@danajahotkova nie je na tom nič nebezpečné

pecka
26. sep 2023

@ada_alica
vdaka HAK si nastavena umelo na hormonalny proces, telo funguje podla toho ako dodavas hormony. Ked vysadis hoci aj dnes, telo nevie, ze si dobrala alebo nedobrala blister. Do troch dni by mal nabehnut normalne menzes a telo nabehne na normalny hormonalny proces.
Treba potom zmenit HAK , nie je norm. aby si 15 dni spinila pri antikoncepcii.

hennyinnsbruck
26. sep 2023

@danajahotkova neni na tom nic nebezpecne lekar to nemusi vediet ak by sa pytal staci povedat odkedy sa neberie
@ada_alica treba ti silnejsiu antikoncepciu .ja som tak tiez mala- medzispinenie ,dala mi silnejsiu a odvtedy je to ok

Ak uz vobev nechces brat mozes viacmenej hocikedy ukoncit pride ale skor Ms .

ada_alica
autor
26. sep 2023

@pecka ja neberiem kvôli zabráneniu počatia ale z dôvodu,že sa mi vytvárajú cysty, myomy a polypy....a lekár mi navrhol túto možnosť vyskúšať a potom už len vyoperovať maternicu pripadá do úvahy ale na to nie som ešte pripravená lebo mám málo rokov.... neviem ako z toho nejako vykorčuľovať bez chémie

pecka
26. sep 2023

@ada_alica tak to ma mrzí, lekár asi skúša rôzne varianty teda :-/

ada_alica
autor
26. sep 2023

@pecka hej skúša ale zatiaľ ideálne riešenie sme nenašli

9555058645
28. sep 2023

Zienky ak mate niekto dessiret na predaj kupim