Vysadenie antikoncepcie

sisa_b
26. júl 2022

Ženy idem sa Vás spýtať, možno niekto bude mat podobnú skúsenosť. Začala som chodiť po dr s vypadavanim vlasov, lamanie nechtov, bolesť hlavy ,únava,bolesť na hrudi a na koniec sa k tomu všetkému pridruzila bolesť brucha.Dr ma poslal k urologovi a na interné a práve internistka ma prekvapila.Spomenula som jej že sa v poslednej dobe cítim nafuknuta ako balon že sa stravujem celkom zdravo až na sem tam nieaku maskrtu . A ona sa ma práve spýtala na antikoncepciu a povedala ze to moze byt kľudne z toho že telo zadržiava vodu ,a že aj ten celkový diskkomfort Momentalne beriem Desirett, menstruaciu som od pôrodu ( 15 mesiacov) nemala . Kojim.Tvrdila mi že aj ta menstruacia by sa už mala spustiť..Uvazujem o vysadrni na koľko priateľ je 18 dni preč a 10 dni doma.

Inak zároveň sa chcem aj spýtať pomohlo Vám niečo na nafukovanie brucha alebo odôvodnenie?

vifoncitta
26. júl 2022

Takisto užívam desirett a mám bolesti brucha...nepripisovala som to tomu

dievcacitajucelist
26. júl 2022

@sisa_b Ja som kojila a brala desirett a nerobila mi dobre..

sisa_b
autor
26. júl 2022

@vifoncitta mne tie bolesti začali nedávno tiež som to tomu nepripisovala lebo skôr to bol taký tlak okolo hrudinika, žalúdka a vľavo v tej oblasti to bolelo, sama neviem 🤔

sisa_b
autor
26. júl 2022

@dievcacitajucelist a môžem sa spýtať ake si mala problémy?

dievcacitajucelist
26. júl 2022

@sisa_b Ja som mala tiež bolesti brucha, hlavy...necitila som sa celkovo komfortne a ja som bola aj extrémne "sucha" a bolelo to keď sme boli intímny s manželom...mne ju poradil dr vysadiť

vifoncitta
26. júl 2022

Ja som taká nejaká nespokojná z tej antiky...

sisa_b
autor
26. júl 2022

@dievcacitajucelist no presne toto tiež...