Vyradenie HAK

deniskatimmy
18. apr 2022

Ahojte viete mi niekto poradiť? Beriem hak, šla som na predoperacne vyšetrenia keďže idem na operáciu v pondelok a tam mi kázali vysadiť pred operáciou hak lenže ja som začala nový bližšie z ktorého som zjedla 4 tabletky. Vysadila som dostala som menzes ale teraz neviem čo ďalej…kedy ju začať brat? Hneď po operácii alebo po ďalšom menzese? A vlastne budú mi chýbať 4 tabletky už z blistra. Neviete mi niekto pomôcť? Ďakujem

dadka128
18. apr 2022

@deniskatimmy hák si si nemala vysadit sama ale pod dohľadom lekára..

deniskatimmy
autor
18. apr 2022

@dadka128 no veď mne to kázal lekár ale nie Gynekolog teda ale anestéziológ

dramaqueen
18. apr 2022

@dadka128 sak ju vysadila na zaklade ziadosti lekara co uz nevis citat......
@deniskatimmy volala si tvojj gynekologicke?? ak nie jej hned zajtra zavolaj a spytaj sa jako mas postupovat dovtedy neuzivaj ziadnu tabletku a nemaj nechraneny styk ak nemas zaujem byt tehotna pravdaze😀😀😀

janai1
18. apr 2022

@deniskatimmy zavolaj gynekologičke, tá ti najlepšie poradí

Ale príde mi to také divne 🤔 ved budeš mať počas operácie MS

deniskatimmy
autor
18. apr 2022

@janai1 nie práveže lebo ms som mala teraz akurát zajtra mi konci…čiže natyzden už nebudem mať…budem musieť zajtra zavolať hej

deniskatimmy
autor
18. apr 2022

@dramaqueen nie nevolala zavolám zajtra 😂 no to mi je jasne že sex len s ochranou 😂😂😂😂 ako j len som bola nič sa nedeje 😂 len týždeň do operácie musím vydržať 😂😂😂

deniskatimmy
autor
18. apr 2022

@janai1 ja som vysadila 13.4 a 15.4 som dostala menzes normálne

janai1
18. apr 2022

@deniskatimmy lenže ty teraz nezačneš brať = žiadne umelé hormóny... Bohvie ako dlho ju budeš mať 🤷‍♀️ aspoň teda mne nikdy krvácanie počas pauzy neskončilo kým som nezačala brať ďalší blister

deniskatimmy
autor
18. apr 2022

@janai1 aha tak neviem lebo jasnom prvýkrát takto vysadila…tak keď mi neprestane krvácanie tak im zavolám na tu kliniku potom že čo s tým či to vadí lebo vlastne idem operovať zuby tak uvidíme čo povedia…

renata1405
18. apr 2022

Normalne ju nasadis 1 den cyklu teda ked dostanes prvu menstruaciu po operacii.

deniskatimmy
autor
18. apr 2022

@renata1405 som si j myslela že takto to mám urobiť…ale pre istotu zavolám ráno ešte môjmu gynekológovi že ako…ale myslela som si že po operácii hneď ako dostanem menzes mám brat …ďakujem

dadka128
19. apr 2022

@dramaqueen moja zlata anestéziológ a gynekológ je veľký rozdiel.. Ty sa nauč čítať 😉