Vynechaná antikoncepčná tabletka

buchtickasima
8. nov 2016

Idem si po radu. Po 7 dnovej pauze som mala dalsie tablo zacat brat v sobotu no zacala som ho nrat az pondelok. A nechraneny styk som mala stredu. Je tam niake riziko otehotnenia ?

sisa134
8. nov 2016

Žiadna antikoncepcia nieje 100% ale to neznamená že si ale že ani sa stať nemohlo....

ukulela
8. nov 2016

ake tabletkyto su?v pribalovom letaku sa to urcite pise. vseobecne zvacsa plati, ze po vynechani tabletky sa treba tyzden chranit inac, nez opat nabehne antikoncepcny ucinok (aspon u mojich tak bolo)
takze podla mna ano, ori suhre nahod si mohla otehotniet. najma, ak si mala brat v sobotu, vynechala 2 dni ... keby ti po poslednej tabletke normalne nabehol cyklus (ako niektorym zenam nabehne a otehotneju este pred prvou ms, resp na prvu ovulaciu po vysadeni)
ja ta nechcem strasit, boa by to velka suhra nahod, no nabuduce pre boha precitaj pribalovy letak a nespoliehaj sa, ze tabletky ta ochrana, ked ich beries ako lentilky. a hôavne neries ex post /tyzden po.

patulik00
8. nov 2016

Pouzivam Nizkohormonalnu A.-Karhla a v piatok som zistila ze som tehotna☺️

anatalia77
8. nov 2016

@patulik00 gratulujem🙂))

maminkaat
8. nov 2016

Ja som tak s starsim synom ostala tehu brala som hormonalnu ale ako sa volala netusim kedze syn bude uz mat 10 rockov

buchtickasima
autor
9. nov 2016

Tu co beriem sa vola lunytta

patulik00
9. nov 2016

@anatalia77 ďakujem☺️☺️☺️

matejko19
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
luna379
19. nov 2016

Ahojte, používam Vreyu a po menštruácií som začala v pondelok, vo štvrtok som si zabudla dať tabletku a piatočnú som už užila spolu s tou štvrtkovou až v sobotu ráno. V štvrtok sme mali sex, je veľká šanca že zostanem tehotná??

patulik00
19. nov 2016

@luna379 no ked sa ti taketo nieco stane vzdy pouzite s priatelom kondom☺️

januus
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
ukulela
2. dec 2016

@januus s paralenom by nemal byt problem. po zvracani sa vsak chran - netrena nesexovat, staci kondom.

januus
2. dec 2016

@ukulela uz som nesexovala potom, ale co uz s tymi spermiami co boli vo mne? ony dokazu prezit 5 dni v tele zeny.. a to uz nevratim späť :/

patulik00
2. dec 2016

@januus ved skus kupit tehotensky a uvidis a ak nebudes tehotna tak do buducna budes vediet ze ak sa nieco taketo udeje mat pouzit kondom☺️👍🏼nebooooj

januus
2. dec 2016

@patulik00 jezis vy citate co pisem :( PO TOM som uz NEsexovala!!! ale sa bojim co s tym, co uz bolo vo mne, kedze v tie dni pred som mala pohl.styk a to uz spät nijako nevratim

ukulela
2. dec 2016

ono na tehotensky by aj za normalnych okolnosti bolo prilis skoro. @januus k tomu ak by sa ti aj narusila ochrana a spustil cyklus, tak v case styku si nemohla este mat plodne dni. takze neboj, ziadny stres. dodrzuj len info z pribaloveho.

patulik00
2. dec 2016

@januus klud dobre? Ja som otehotnela aj cez antiku a to neznamena ze ked si uz potom nesexovala ze ta nemohol oplodnit tym prvym razom

januus
2. dec 2016

@patulik00 no sak preto som tu pisala nech ma baby ukludnia lebo stresujem z toho pred tym co uz dal do mna..

patulik00
2. dec 2016

@januus neboooooooj vsetko bude dobreeeee☺️

ukulela
2. dec 2016

@januus ak si sexovala v 5ty den a mas pocit, ze tabletky nemuseli zabrat v 7my den a- tak pozerajme na to takto - ak by ti na 7my den brania HAK prestala ucinkovat a spustil sa ti cyklus - teda zacalo dozrievat vajicko, tak za tie dni, ked este nejake spermie v tebe zili, by nebolo ani nahodou schopne dozriet. resp tie spermie. ak by sa mali uspesne dozit oviulacie, tak akurat zabalzamovane ako lenin na cervenom namesti 🙂

januus
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
patulik00
18. dec 2016

@januus 1 silnu a este dalsie 2??? Tak asi chybny test bo mali by byt len takto☺️

januus
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
patulik00
18. dec 2016

@januus viesco napr kamoske vysli 2 pozitivne a isla na gyndu teda stym ze je tehotna a nepotvrdil to...cize boli asi chybne testy...

januus
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
patulik00
18. dec 2016

@januus tak sice moja mamca nebrsla Hak ale ked mna cakala tak 3 mesiace mala normalne svoje dni a az nejako v 4 mesiaci sa dozvedela ze ma caka

januus
Autor odpoveď zmazal
Zobraz