Vybratie telieska počas krvácania

3. jan 2022

Dobrý deň, zajtra mám v pláne ísť k dr vybrať teliesko. Vyberie mi ho počas krvácania? Neviem už ani či je to menzes alebo čo, krvavam už skoro rok a pol vkuse s prestávkami odkedy som si dala to teliesko zaviesť. Konečne som sa odhodlala ho dať vybrať. Máte skúsenosti? Dakujem

nicole003
3. jan 2022

Ano mam skusenost, 1,5 roka bez problemov a potom zacalo krvacanie hned pocas vysetrenia islo von. Len sa spytali na mnozstvo pouzitych vloziek za den a ani nad tym nerozmyslali. Teliesko mi narobilo aj cysty kt. som nikdy predtym nemala.

autor
3. jan 2022

@nicole003 Zo mňa už druhý deň krvné zrazeniny. Nedostala som sa dnes k dr lebo som s malým doma a manžel v práci. Už sa neviem dočkať zajtrajška. Ak sa smiem spýtať akú antikoncepciu si si dala po teliesku? Ja premýšľam nad Nuvaring

nicole003
3. jan 2022

Inak pri teliesku by mali byt samozrejmé castejsie kontroly kedze staci ak sa trosku uvolni ci posunie tak bud narobi galibu vo forme krvacania alebo straca ucinnost. Takto ja som mala zle vysledky krvi kvoli antikoncepcii takze ja mam zakaz ich uzivat, hrozila by tromboza. Preto som sa dala na nehormonalne teliesko, ale po tych problemoch som si uz nedala zaviest. V tomto neviem poradit.

autor
3. jan 2022

@nicole003 dakujem aj tak

autor
3. jan 2022

@nicole003 môžem sa ešte spýtať či bolelo to vyťahovanie počas krvácania?

nicole003
3. jan 2022

nie,ani som si to nevsimla a uz bolo hotovo len som bola zbytocne vyklepana lebo tiez som nevedela ze ako to prebehne.mala som stastie na pani doktorku,sice uz mala byt davno na dochodku ale duchapritomne zareagovala a aj napriek masivnemu krvacaniu to ihned vyriesila.treba sa hlavne uvolnit.predpisali mi norethisteron a ani nie do tyzdna bolo vsetko v poriadku.a kludne sa pytaj,ak viem rada poradim.

nicole003
3. jan 2022

daj potom vediet ako to dopadlo a drzim palce pre skore uzdravenie

autor
3. jan 2022

@nicole003 dakujem veľmi si zlata, tiež som vYklepana ale skôr z toho, že sa bojím, že mi to nevytiahne kvôli tomu krvácaniu. Už to chcem mať von, strašne mi to už vadi..od pôrodu ubehol rok a pol a stále nie som dole celkom v poriadku. Dokonca mám podozrenie že kvôli tomu nemám ani chut na sex. Ale ani sa nečudujem, pri každom sexe ma buď niečo boli alebo sa bojím že ma bude niečo bolieť. Ani neviem ako som s tým vydržala žiť rok a pol

nicole003
4. jan 2022

Ti verim ze to nie je sranda. A este aj z porodu mas nejake nasledky? Urcite sa nenechaj odbit. U nas v ordinacii sa tiez striedaju dvaja. Tato postarsia pani doktorka, kt. mimochodom este mne pomahala na svet to hned riesila ale na kontrole po vybrati mlady lekar skonstatoval ze to bolo skoda vyberat, vraj nebolo potrebne. Ale ja som to teda nelutovala.

autor
4. jan 2022

@nicole003 mala som sekciu a už od pôrodu chodím len na kontroly, vraj sa mi zle zahojila jazva a ak by som otehotnela tak by sa mi mohla roztrhnúť alebo by som mohla potratit..lenže raz mi povedal že to je myom potom že tam nič nevidí a naposledy toto..tak už premýšľam o vyšetrení na súkromnej klinike lebo ak sa to potvrdí tak ma čaká operácia..a do toho to nešťastne teliesko

autor
4. jan 2022

@nicole003 už mám po, v pohode mi to vybral a predpísal ten nuvaring. Ani to nebolelo☺️

nicole003
4. jan 2022

To som rada ☺️ ze vsetko dobre dopadlo. Uz len tu jazvu poriesit. Ja som mala prirodzeny porod tak vobec neviem co obnasa cisarsky a tusim ani nechcem vediet.