Vnútromaternicové teliesko

sofokles999
20. júl 2015

Ahoj baby chcem sa spýtať rozmyslam ze si dam teliesko maternicové danu nehormonalnu , lebo mam problémy potom s pecienkou . Neprirasta na maternici ? Otehotneli ste počas nej ? Nezavadzalo vám to ? Idem budúci týždeň na ster a chcem si ju dat len chcem vediet par veci o nej . Zatiaľ mam tabletky maitalon snimi som spokojna ale nechcem do seba pchat hormony .

livocka21
20. júl 2015

@sofokles999 ja mam danu a max spokojnost....nie neprirasta k maternici 🙂 🙂 🙂 mozes ju mat desat rokov...a ano da sa otehotniet aj cez nu...uz boli pripady

ives77
24. júl 2015

tiež som doteraz užívala maitalon cca 5rokov no začala som mať veľké bolesti hlavy šlo to až do migreny a dr.mi povedal že to mám s antikoncepcie takže aj ja zvažujem danu no mám trošku obavu či ju moje telo príjme lebo vraj nemusí 😝

sofokles999
autor
26. júl 2015

@ives77 aj mňa boli hlava sneh ako keby chcela puknut preto chcem nehormalne teliesko , aj ja mam s toho obavu lebo zaplatim si za to a ešte o to prídem ja mam strach iba s toho že to prirastie neviem chcem to na nejakých 10 rokov a potom by sme chceli babo ďalšie

mimmka30
26. júl 2015

Tiež som užívala maitalon bolo V pohode sesternica musela vysadiť kvôli strašným migrénám. Ja Som Nemala z nich žiadne nežiaduce účinky len nechuť na sex.Vysadila som že budeme mať druhé ale prišli problemy zo srdcom tak asi to už nebude Teraz nemam nič doki mi povedal že by som mohla mať ne hormonálne teliesko len sa bojím ako tO telo prijme..tak som zatiaľ nešla len čo ďalej nevieeem..

sofokles999
autor
26. júl 2015

@mimmka30 ved horniny nie sú zdravé ale chrániť sa je lepšie za 10 rokov chceme ešte jedno a potom si dam podviazat vajecniky a budem mať klud 😃

mimmka30
26. júl 2015

@sofokles999 ved aj ja som si mohla dat ale stymto som neratala chceli sme este babo 😒

ives77
27. júl 2015

Ja ma o tyzden 38r.mam 2 synov no verte neverte keby bolo skym este by som 1 babo chcela ,milujem deti no môj muž už nechcel a kedze sa rozvadzame snim uz nechcem ani ja,risknem to a dam si teliesko moja mama ho mala 9rokov potom si ho dala vybrat a bez problemov