Vnútromaternicové teliesko

denisse1311
17. júl 2022

Ahojte, zvažujem vnutromaternicove teliesko nakoľko hak mi nerobila dobre a často som ju zabudla užiť. Teraz som vyše roka bez hak ale stále si musíme dávať pozor. Po užívaní hak mi opuchali nohy a veľmi ma boleli. Prosím aké by ste mi poradili, ale je najlepšie si dať zaviest? Dakujem krásne za všetky odpovede🙂

vorkola
17. júl 2022

Moja suseda mala vnutromaternicoove nieco ako kruzok kvoli tomu, ze jej padala maternica, a tak sa jej to vzrastlo do materniice ,ze ju to celu infikovalo natolko, az bolo neskoro,a o pol roka zomrela.Ja by som si do maternice nikdy ani zo zlata nedala ziadne teliesko.Kazda antika a toboz v tabletkovej forme ,je jed.Ona vlastne usmrcuje ,oslabuje maternicovu sliznicu natolko,ze ako aj u teba casom negativne postihuje aj ine organy..cievy, nervy.

denisse1311
autor
17. júl 2022

@vorkola Dakujem, ty neberies žiadnu formu hak?

misinka20
17. júl 2022

@denisse1311 Ahoj ja mam Mirenu u vyse roka... veľmi som spokojná. Kľudne sa pýtaj...

misinka20
17. júl 2022

@vorkola Toto je dobra blbosť co píšeš..

denisse1311
autor
17. júl 2022

@misinka20 ahoj, chcem sa spýtať či cítiš že máš teliesko? Telo ho prijalo?

jabadabadu
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
zuju2
17. júl 2022

Ja som mala 5 rokov nehormonalne teliesko a bola som úplne v pohode. Nič som necítila.

kris_tin257
17. júl 2022

Mala som nehormonalne teliesko 2 roky a bez problémov, ani som nevedela že ho mám 😊

bajka16
17. júl 2022

Je tu X diskusii o telieaskach minimalne 5 krát za týždeň vidím o tom diskusiu 😀 skús pohľadať je tam popísané úplne všetko.

misinka20
18. júl 2022

@denisse1311 vôbec ho neciti, ani neviem ze ho mam... telo ho krásne prijalo a som veľmi spokojná...

k_a_j_k_a
18. júl 2022

@denisse1311 tiež mám Mirenu, od tohto roku už druhú. A v pohode.