Užívanie antikoncepcie

kubisova
4. dec 2013

Ahojte chcela som sa opytat predpisala som si antikoncepciu. Mala som ruzovkaste vytoky nie moc len trosicku ale nezacala som uzivat na 5den som uz viac krvacala tak som zacala uzivat antiku to bolo vcera. No dnes uz zase nemam ale uz musim antiku brat. Tak som sa chcela opytat ci som urobila zle ze som neskoro zacala uzivat alebo sa mi to casom upravy

evelynm
5. dec 2013

@kubisova , sama si si ju predpisala?
Antikoncepciu treba uzivat presne podla navodu, bez ohladu na krvacanie. Len tak moze mat antikoncepcny ucinok. Okrem toho nespravnym uzivanim si mozes rozhodit hormonalne pochody v tele.

kubisova
autor
5. dec 2013

@evelynm sama nie bola som u gynosa a predpisal mi ju. Na upravu menstruacie. No vo stvrtok sme sli na par dni prec a zabudla som ju. V piatok som mala ruzovkasty vytok taky slaby. V utorok som mala silnejsi a to sme uz dosli domov tak som v utorok hned uzila aj vcera uz kazdy den. No len neviem ci som mala hned uzit ako som mala ten ruzovkasty vytok. Chcem sa opytat ked som zacala teraz v utorok tak ci sa mi to dajme tomu casom upravy

evelynm
5. dec 2013

@kubisova , no to ti neviem povedat, ci sa ti to upravi. To by ti vedel povedat lekar, kedze si to neuzivala pravidelne. A neviem, ci si urobila uplne dobre, ze si to s odstupom tych par vynechaných dni zasa uzila. Asi by som vysadila, pockala jeden - dva cykly a potom zacala uzivat nanovo, od zaciatku nového balenia a pravidelne. A poradila by som sa s lekarom, lebo toto su hormonalne zalezitosti, ktorym laik nema ako rozumiet.
Pri pravidelnom uzivani mozu byt spociatku nejaky vykyvy v cykle, pripadne vytok, po case sa to zvykne upravit, pripadne menstruacia byva ovela slabsia, alebo aj ziadna.

kubisova
autor
5. dec 2013

@evelynm tak ja vysadim a pockam. A potom zacnem uzivat a dufam ze uz to bude dobre a v poriadku

dado1985
22. dec 2013

ahojte baby, potrebujem radu...este nikdy som neuzivala antikoncepciu....doktor mi predpisal antikoncepciu lunyttu a ta sa ma uzit prvy den menstruacie....som viac ako tri mesiace po porode a mam taky problem, ze napr. v piatok som bola natoalete a na nohavickach som si nasla asi krv a cely den nic a v sobotu rano mi normalne zacal menzes a dnes je strasne silny....tak neviem kedy mam uzit tu antiku bo neviem ci ta trocha krvi ci co to je je menzes alebo spinenie...este ked som cikala tak som mala vo wcku take kusky krvi. dakujem

mamerka
4. jan 2014

ahojte, neviete mi poradiť kde by som zohnala HK Sunya bez predpisu? A neviete, ktory gynekolog v Nitre neberie peniaze za predpísanie horm. antikoncepcie? poradte prosím

semasatke
8. máj 2016

Ahojte, mám na predaj 2 blistre ant Sunya - 15E 🙂 píšte mail na: satkeova@gmail.com

certik255
11. júl 2016

Ahojte, mám na predaj jeden blister Logest (má rovnaké zloženie ako Sunya), cena 8 E