Užívanie antikoncepcie

mata2014
12. sep 2014

Ahojte baby, asi pred rokom som si stanovila, ze budem brat antiku vecer o 21.00....v poslednej dobe sa mi podari zaspat, tak ju zoberiem po 21.00 alebo uz som si parkrat dala antiku pred 21.00, tak 15 minut...moze to nejako ovplyvnit branie antiky alebo mozem aj otehotniet? a mozem novy blister zacat brat inu hodinu dajme tomu rano?...dakujem

tinka881
12. sep 2014

@mata2014 Ja som bratala HAK casovo kedykolvek. Niekedy si pamätam, ze som si zacala davat o 20 hod. (zo zaciatku)a potom ako ma napadlo. Niekedy aj na druhy den rano. Moj nazor je, že to je take svinstvo HAK, že aj keby si den vynechala sa nic nestane, lebo v tele je stale ten bordel...

lent1lk4
12. sep 2014

Tabletka sa ma brat len priblizne v rovnakom case, t.j. 15 min je uplne v poriadku. Pri HAK ktoru som kedysi bralo bolo dokonca oneskorenie o 12 hodin este ok. Novy blister mozes zacat brat v inu hodinu, pri dodrzani par pravidiel dokonca aj iny den . Prosim, precitaj si pribalovy letak, najdes tam vela zaujimvych informacii 🙂

drobcek26l
12. sep 2014

Ja ich beriem tak, že proste večer keď idem spať a to je jedno či idem o ôsmej, alebo o jedenástej, presne ako píše @tinka881 aj keď som ju už párkrát zabudla zjesť, nič sa nedialo. Syna mám iba jedného aj ten bol plánovaný 🙂

betka28
16. sep 2014

Ahoj, podľa mňa ten 15 minut už nič nerobí. Som šťastná, že už nemusím sa zaoberať s takými problémami, pamätám si na to, že v minulosti aj ja som mala také otázky a podobné obavy. Potom som si na to prišla, že HAK nie je pre mňa najlepšou metódou, nemala som s tým dobré skúsenosti. Teraz som už prešla na prirodzenú antikoncepciu a som nadmerne spokojná. Používam prístroj Cyclotest, môžem iba odporúčať, viem, že mám 100 %nú istotu. 🙂