Užívam Maitalon a už 8 dní krvácam

sofokles999
26. júl 2015

Ahoj baby chcem sa spýtať začala som užívať maitalom na druhy deň keď mi začala ms , lebo na prvý den nemali moje tabletky museli mi ich objednať už krvacam 8 dni a stále mi nekoncia máte stym skúsenosť ? Menzes mi meskal 3 dni a potom som dostala a neviem prečo krvacam tak dlho . Keď som bola na prentivne minulý mesiac všetko bolo v poriadku

bosoriak
26. júl 2015

@sofokles999 Ak teraz zacinas brat antikoncepciu, tak prvy mesiac je taky nestandardny, mozes pokojne krvacat aj dlhsie, nez zvycajne. Telo si potrebuje zvyknut na umele hormony. Pockaj este tyzden, ak to neprejde, zbehni k lekarkovi, pripadne aspon zavolaj.

sofokles999
autor
26. júl 2015

@bosoriak dakujem no pockam lebo som nemala takéto problémy a to si chcem dat danú nehormalnu ale nemuzem ist na ster keď mi ešte neskoncili

simonkazga
27. júl 2015

Tiež beriem maitalon a začiatky boli veru ťažké. Prvý mesiac som komplet celý na striedačku krvácala alebo špinila. Ale potom došla prvá MS a odvtedy všetko v poriadku. Telo si asi zvyká na hormóny.

betka28
5. aug 2015

Ahoj, tiež mám podobný názor ako predchádzajúci. Inak nemám dobré skúsenosti s HAK, brala som tabletky a mala som podobné problémy...+ ďalšie vedľajšie účinky (bolesť hlavy, nadváha...atd.). Radšej som prešla na nehormonálnu antikoncepciu, mám prístroj cyclotest a som veľmi spokojná s ním. Jej používanie je veľmi jednoduché, treba iba merať bazálnu teplotu tela a hneď dostanem údaje o svojho cyklu, či mám plodné alebo neplodné dni...môžem iba odporúčať 🙂

sofokles999
autor
5. aug 2015

@betka28 a to sa môže manžel spraviť do teba ? , ja zacinam mať nejaké problémy s plucami pocujem a ako mi vnich chrape také niečo , krvacam stále už mam len tri tablety , idem sa zblaznit býva mi strašne zle grcavam . Je to humus tie lieky chcem teliesko danú nehormalne