Treba si dať tabletku po?

29. jún 2024

Caute. Stokrát opakovaná otazka. Bola som včera s manželom.. bezne používame kondom, aj včera sme ho pouzilii, mali sme spolu dlhy sex... takže v kondome skončil ejakulat.
Avšak pred stykom do mňa vysunul penis 2x bez ochrany. Mam 11.DC cize plodné obdobie... mame uz deti, viac nechceme. Riesim, pôjdem na sterilizaciu, takže nezdrbkajte ma ze som nezodpovedna...

Dali by ste si v tomto prípade tabletku po?

dominikamacakova
29. jún 2024

Ale tú tabletku si treba dať čo najskôr. Veď je to na tebe či si ju dáš, alebo nie.

zuzanockamt
29. jún 2024

Ak sa už ovulácia rozbehla, čo je dosť možné na 11.DC, tak zabrať nemusí. Ale ja by som si dala. Keďže píšeš,že viac detí nechcete, urobila by som všetko preto, aby ich teda viac nebolo.

autor
29. jún 2024

@zuzanockamt oki dakujem

autor
29. jún 2024

@dominikamacakova dobre dakujem

lauriik
29. jún 2024

Sanca na tehotenstvo je miziva. Pokial sa tesne pred tym nespravil uz raz tak neviem kde by sa tam z dvoch zasunov zobralo semeno. Kopec ludi funguje na prerusovanom sexe kedy chlap vytishne az pred koncom a neotehotnie roky.
Ja by som si tem bordel do seba nedala. Ale ak mas taketo stavy tak radsej si daj napisat HA nech si vklude.

hylary
29. jún 2024

@lauriik presne... To by som bola tehotná každý mesiac 🤣

mia_von_prag
29. jún 2024

2 x vsunul bez ochrany a potom ste pokračovali s kondomom? Nevidím na tom nič rizikové, žiadnu tabletku by som so nedávala

autor
29. jún 2024

Diky baby. Ano, mam prehnaný strach z toho ..
Antikoncepciu som brala ale zle mi z toho bolo psychicky. Tak radšej sterilizacia ma caka.