Teliesko Dana

foxy123
12. mar 2022

Ahojte máte niekto skúsenosti s nehormonalnym telieskom
Konkrétne ,,DANA ,, mám ju zavedenú týždeň všetko je v poriadku okrem toho že sa mi spravilo na tvári akné
Mali ste niekto niečo podobné ak máte teliesko alebo ste mali keďže je nehormonálne vysvetľujem si to tak že v tele je cudzie teliesko tak asi preto .. neviem ak máte nejaké skúsenosti prosím napíšte 🙏

h2
12. mar 2022

@foxy123 Dobrý názov diskusie. Povedala by som, že taký veľavravný. 🙄

foxy123
autor
12. mar 2022

@h2 no vidíš a i tak si si ho prečítala ja tu nepotrebujem názor na názov tejto diskusie ja som sem napísala či mi vie niekto pomôcť nie .. aby niekto urážal názov diskusie 😕 takže keď sa ti niečo nepáči a nevieš mi poradiť a pomôcť tak to prosím nekomentuj .

h2
12. mar 2022

@foxy123 Mňa to neuráža. Chcela som Ti poradiť. Lebo keď napíšeš do názvu, o čo ide, skôr nájdeš baby, ktoré s tým majú skúsenosť a poradia Ti. Ja nemám. Navyše, admini tu s veľkou obľubou menia takéto názvy a takmer vždy ich menia na hlúposti, s čím už autor témy nič neurobí.

mamkalentedkova
13. mar 2022

Dana nienje hormonálna ...DANA funguje na princípe medi hormonálne teliesko je MIRENA...Každé liečivo má zoznam nežiadúcich účinkov ...ak tam patrí aj akné ..jasne ,áno môžeš ho mať..ja síce nemám žiadne teliesko ,ale v letáčiku HAK ,ktorú užívam je napísané ,že môžem mať akné ...

foxy123
autor
13. mar 2022

@mamkalentedkova však si to prečítajte píšem že je nehormonálne viem že je nehormonálne viem o ňom pretože ho mám viem na akom princípe funguje všetko len doktor mi povedal že s tohoto keď že je nehormonálne by som nemala ani pribrať ani mať akné ani nijaké hormonálne zmeny ako sú napríklad nálada a priberanie a skôr je to opak od kedy mám Danu neviem sa dojesť čo je pre mňa kus výhodou keď že som dosť chudá 🤣 ale to akné je to nevýhodou a keď že je nehormonálne neviem si to nijak vysvetliť buď si musí telo zvyknúť alebo ja už neviem 🤨

foxy123
autor
13. mar 2022

@h2 Nebojte sa nie som tu nováčik viem ako to tu funguje 😊 takže mi nemusíte radiť a keď že nemáte skúsenosť nevadí stačí nekomentovať🙄

mamkalentedkova
13. mar 2022

@foxy123 aha ..prepáč, zle som prečítala ...tak to neviem teda..áno nemalo by to mať vplyv na pleť..jedine že by telo nejak reagovalo na cudzie teleso ..nejaká obranná reakcia

elizabet173
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
alexka89
13. mar 2022

@elizabet173 no to nie je velmi pozitivne ze nemas kvôli teliesku menzes....ja by som to nepodcenovala a sla s tym problemom ku gynde ...ak si mlada zdrava zena mala by si mat pravidelne kazdy mesiac...ako neviem jak to ti vnimas no ja by som bola v strese...potom uz len jedine že teliesko nezabralo a si tehotna

elizabet173
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
foxy123
autor
13. mar 2022

@mamkalentedkova nevadí v poriadku nezastrehli ste to .. no aj ja si to vykladam nejak tak

foxy123
autor
13. mar 2022

@elizabet173 veď toto rozmýšľala som aj ja nad miernou ale neviem nejak som sa bála hormonálnej antikoncepcie ale tak skúsim túto uvidím ako bude prebiehať aj menzes lebo je to luxus nemať menzes to tiež uznávam lebo sa nemusíte báť a je to viac spoľahlivejšie než nehormonálne teliesko

foxy123
autor
13. mar 2022

@elizabet173 áno snažím sa kludniť s jedlom ale viete nikdy som nebola taká hladná ako teraz keď mám teliesko 🤣 haha ale tak jasné skúsim a uvidím ďakujem za vašu odpoveď