Tehotenstvo po vysadení antikoncepcie

pani_holubova
11. jún 2024

Ahojte, zaujímali by ma vaše skúsenosti a odporúčania vašich lekárov. Aká dlhá pauza vám bola odporučená po vysadení HAK? O aký dlhý čas ste sa začali snažiť o dieťatko?
Môj bývalý lekár mi odporúčil, aby mi 4x prišla menštruácia sama, teraz som menila lekára, s tým som to ešte nekonzultovala.
Ďakujem za odpovede 🙂

janai1
11. jún 2024

@pani_holubova švagriná min.rok v júni vysadila, v auguste otehotnela. Babo úplne zdravé

butterflyeffect
11. jún 2024

@pani_holubova mne povedala ze pol roka az rok sa moze telo spamatavat, v zavislosti od dlzky uzivania, ale snazit ze sa mozme hned. Bohuzial u nas to neslo tak lahko…

dame2
11. jún 2024

Prvé tehotenstvo som mala po vysadení antikoncepcie, po vysadení prišla 1 menštruácia a potom už nie 🙂 tehotenstvo bolo úplne v poriadku, dcérka sa narodila v 41+4tt a je z nej teraz už zdravé čiperné dvojročné dievčatko 🙂

maximiliana
11. jún 2024

Mna moj gynekolog vzdy upozornil, ze po vysadeni sa lahsie otehotnie a teda obe deti mam hned v prvy mesiac po vysadeni... su uplne v pohode, narodeni v termine ..

miamilove
11. jún 2024

Prve sa nám podarilo hned po vysadení HAK , zdravy chlapec🙂

katica06
11. jún 2024

Prvé tehotenstvo sa podarilo po vysadení antikoncepcie prišla 1 menštruácia a potom už nie tehotenstvo bolo v poriadku, dcérka sa narodila v 40tt.