Tabletky Ebelya a meškajúca menštruácia

lenkaabrano
3. júl 2019

Ahojte mamičky už som to sem raz dávala o tích tabletkách že keď som mala menštruáciu užívala som tabletky a potom si dala pauzu no ale jedna pani mi povedľa že mám počkať pokim my príde menštruácia a ze potom mam užívať tabletky lenze my meska 4 dní a mala som aj pohlavný stik myslíte že mám ešte počkať alebo je to stoho tepla že my meškajú lebo aj minulý mesiac my asi dva dni meškali niako my to hapruje alebo som tehotná co mam robiť este počkať alebo mam ísť k doktorovi dakujem

pupavocka101
3. júl 2019

@lenkaabrano z toho co si napisala vobec nic neviem, treba oddelovat vety, ked ides prvy x brat HAK tak sa zacina najcastejsie prvy den nasledujuceho menzesu, upravi cyklus a ked doberies platko tak ti zacne ms a vtedy nejes tabletky, kedy si brala a kedy nie?

lenkaabrano
autor
3. júl 2019

@pupavocka101 dobrý deň dostala som menštruáciu 1 júna a vtedy my povedal doktor že ich mám brať pokim my neskončí menštruácia a ze potom si mam dat 7 dní pauzu a potom zase ich brat tak som si dala 7 dní pauzu a potom sa mi to nezdalo že prečo ich mam brat as po tích 7 dňoch a tak som sem pisala a jedna pani mi povedľa že keď mi začala menštruácia mala som ich brat v kuse tích 21 dní a as potom. Som si mala dat pauzu a ešte my napísala ze mam počkať akože do tejto menštruácie a ze ich. Mam brat 21 jedna dní a potom 7 pauzu lenze som ich mala dostať teraz 1prveho a už my meškajú 4 dní a ešte som mala aj pretim pohlaví stik tak teraz neviem ako

veronikaszabova
3. júl 2019

@lenkaabrano
1 den menstruacie - prva tabletka. Nesledne 21 tabletiek. Potom 7 dni pauza, na 8 den zasa zacnes nove plato antikoncepcie

veronikaszabova
3. júl 2019

@lenkaabrano btw stacilo si precitat pribalovy letak a vedela by si, ako ich mas brat.

lenkaabrano
autor
3. júl 2019

@veronikaszabova áno ale doktor my predpísal iba na mesiac a lekárni my dali iba tu jednu tablicku

veronikaszabova
3. júl 2019

@lenkaabrano tak si ju mala brat tak ako som ti napisala. Nie vynechavat dni. Naco si ju potom brala???
Teraz sprav test, ci nie si tehotna.
A obratom ku gynekologovi

veronikaszabova
3. júl 2019

@lenkaabrano lekar predpisuje na 3m - ty si si asi vybrala iba na mesiac.

veronikaszabova
3. júl 2019

@lenkaabrano btw pribalovy letak by si si vygooglila aj na nete

lenkaabrano
autor
3. júl 2019

@veronikaszabova mne doktor dal na mesiac povedal ze my nejde dávať na tri mesiace

veronikaszabova
3. júl 2019

@lenkaabrano naco iba na 1 mesiac...??
Ale to je jedno.
Zaklad je, ze si ich proste brala zle.

sweetlife001
3. júl 2019

Ahoj, ja som ti vtedy písala. Ty si ich už od začiatku začala brať úplne zle, nemala si si dávať pauzu po menštruácii hneď keď si ich začala brať. Mešká ti preto lebo si si rozhádzaná cyklus podľa mňa. Mala by si radšej skočiť za lekárom a vysvetliť mu to. Písala som ti že ich máš brať presne tak ako vyššie napísala Veronika.. a mala si začať brať od menštruácie ale novú tablicku proste od začiatku, tiež som myslela že ich máš normálne na 3 mesiace tie tabletky. Potom keď som ti napísala že ako ich máš brať tak čo si brala keď máš len jednu tabuľku tabletiek a pár si ich už predtým brala a potom si prestala keď si prestať nemala? S tým nie je sranda..

lenkaabrano
autor
3. júl 2019

@sweetlife001 dobre ďakujem skočím v pondelok k doktorovi

lenkaabrano
autor
5. júl 2019

@sweetlife001
@sweetlife001 dostala som menštruáciu ďakujem pekne