Tabletka po a tehu

vera55555
10. mar 2023

Ahojte chcem sa opýtať...v nedeľu som po 12 hod. Zobrala tabletku po...Apreg. v sobotu sme mali nehodu s manželom. V sobotu podľa appky som mala ovuláciu, či bola neviem. No od pondelka mám bolesti krížov podbruška zvýšenú teplotu proste čisté tehotenske príznaky. Dokonca mám pocit že aj moč sa mi zmenil...menzes mám dostať až o týždeň. Strašne sa bojím...nebrala som antiku keďže ešte dojcim. Viem že veľa žien písalo že mali bolesti ale ja ich mám dosť intenzívne a hlavne kríze. Veeeelmi sa bojím keďže by to bolo už 4 te bábo. Poraďte či aj vy ste mali podobne príznaky alebo nie...lebo dnes je 6 ty deň a stále ma bolia kríže aj pod bruško aj zvýšená teplota. Žiadne spinenie nebolo. Ďakujem za odpovede.

kitycat
10. mar 2023

Tak bud je to tabletka, viroza, PMS... 🤷‍♀️

annnna18
10. mar 2023

Nemozes mat predsa tehotenske priznaky dva dni po styku 🙄 tabletka po je davka hormonov sa necuduj ak by ti menzes aj meskal alebo bol prilis silny a tak isto mozes mat kludne pms

jj298
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
luccija
10. mar 2023

@vera55555 kondóm ste mohli použiť🙂
Teplota určite nie je priznak tehotenstva , ak by si ak otehotnela v sobotu nemôžeš mať príznaky v pondelok
Buď to je z tabletky, ale máš zápal, si prechladnuta

melanta
10. mar 2023

Môžeš mať hormóny z tej tablety rozhádzané aj mesiace. A mimochodom, nič ako nehoda v tomto neexistuje. Sexovať naplno v čase ovulácie nie je nehoda ale nezodpovednosť, ak nechceš štvrté dieťa. Tak načase začať takýmto situáciám predchádzať, aby si nemusela do seba pchať takéto svinstvo a stresovať sa.

vera55555
autor
10. mar 2023

@luccija aj sme a to je ta nehoda...

vera55555
autor
10. mar 2023

@melanta použili sme kondóm a to je ta nehoda...pretrhol sa

vera55555
autor
10. mar 2023

@vera55555 a hlavne je to len zvýšená ...myslím tým že mám 37.1 ale mám aj taku triasku

melanta
10. mar 2023

@vera55555 tak radšej s mužom porieš aj inú ochranu. Tieto tablety sú iný hnus. To budeš mať z toho žiaľ, rozhádzané hormóny.

janetinka27
10. mar 2023

@vera55555 ahoj, po ovu prirodzene stupne teplota a drzi sa hore az do prichodu ms, kedy opat klesne. vdaka tomu si zeny mozu sledovat bazalnu teplotu a kontrolovat tak, ci ich cyklus funguje spravne.
ak dojde k oplodneniu vajicka, tak aj tak sa este kludne moze tyzden kotulat vajickovodmi a maternicou, kym sa uhniezdi. neboj sa, nejde o tehotenske priznaky, ale tehotenstvo vylucene nie je. tabletky po obycajne bud zablokuju uvolnenie vajicka alebo zablokuju jeho oplodnenie. ale v case ovulacie je asi riziko najvacsie.

belllinka
10. mar 2023

štvrté dieťa a netušíš ako prichádza k otehotneniu? Si namiesto sexovania radšej otvor učebnicu biológie 🙄

vera55555
autor
10. mar 2023

@melanta áno viem viem brala som ju raz ale ešte ako slobodná ale nemala som žiadne problémy vtedy a viem že sme asi riskovali no nestalo sa nám to ešte nikdy žeby nám praskol ..ako vravím chcem tabletky ale dojcim bábo má rok.

mamkalentedkova
10. mar 2023

@vera55555 to je aká blbosť že chces tabletky ale ešte dojčis ,prepáč ...tvoj gynekológ je z doby kamennej ? Existuje predsa antuka pre dojčiace mamy s nižšou hladinou hormónov a vlastne iba s jedným hormónom .Dojčenie nijako neovplyvňuje a funguje 100%.Dojcim rok a 8 mesiacov a od malej 3 mesiacov som na antike ..mlieka mám stále kopu..kojim aj na požiadanie ,stále ešte x krát denne a v noci .Nevidím v tom žiaden problém a určite je to lepšie ,ako hľadať také núdzové riešenia ..Pri sexe sa vôbec nemusíme kontrolovať a ja nemusím stresovať ,či nebudem mať 4.te dieťa 🤦‍♀️

mamkalentedkova
10. mar 2023

@vera55555 a asi by som sa oveľa viac bála tabletky po počas dojčenia ako antiky vhodnej pre dojčiace matky..šak tam musí byť iná nálož ...ale skúsenosť s ňou našťastie nemám .

mamula20
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
ivik4
10. mar 2023

2dni po styku by si ziadne tehu priznaky nemala, to uz si si vsugerovala . A keby aj zistis ze tehotna si, bud pojdes na potrat alebo si dieta nechate . Tam uz nic nespravis. Inak tie tvoje ,,priznaky" mozes mat z tabletky, ja som po nej krvacala

floki1994
10. mar 2023

@vera55555 autorka hlavne klud lebo tu vidno ako panikaris...2 dni po styku urcite nemas tehotenske priznaky to by si ako mamicka troch deti mala vediet...vsak to este ani k oplodneniu a uhniezdeniu neprislo ...skor na teba nieco lezie alebo ti to ta tabletka rozhadzala..predsa len je to bordel 🙂 MS moze meskat kvoli tomuto stresu, a aj tej tabletke tak sa na to priprav...a posli manzela na vazektomiu alebo ty si nasad tabletky..daju aj aj ked kojis uzivat .. ked dalsie nechcete treba tomu poriadne predchadzat ;)

vera55555
autor
10. mar 2023

@floki1994 vďaka ...dnes si aj tak radšej urobím test...viem že je to skoro ale napr..mne ukázalo pri synčekovi 6 dní pred menzesom čiarky druhu ale slabšiu... Tak skúsim. Ja viem hneď ako budem vedieť výsledok a ak nebudem trhu pôjdem po tabletky. Ako nerobím tragédiu viem že by sme aj 4 te vychovali skôr ide o to že som už dlho doma a už sme mali iné predstavy o živote...a aj to že teraz všetko zdraželo a nevieme čo bude o mesiac a nie to o rok a jedného syna som rodila pri vypuknutí korony druhého som rodila pri vypuknutí vojny tak sa bojím kam by som priviedla to 4 te dieťa do akého sveta zase 😏

floki1994
10. mar 2023

@vera55555 chapem..3 deticky su dost na dnesnu sialenu dobu ...akoze keby sa stalo tak co uz ale ano beriem 🙂 treba tomu predchadzat...drzim palce nech test dopadne podla predstav 🙂

lilope
10. mar 2023

@vera55555 1. tak rýchlo po styku nie je možné cítiť príznaky tehotenstva
2. naučte sa správne nasadzovať kondóm, už som to tu písala niekoľkokrát, správne nasadený prezervatív sa neroztrhne, miliardy ich fungujú perfektne, len na MK sa párom vkuse trhajú, novodobý fenomén

vera55555
autor
10. mar 2023

@floki1994 no robila som si dnes a negat zatiaľ...v sobotu by mala prísť mrska tak ak nepríde do vtedy urobím si ešte jeden o deň dva

klaudiaden
10. mar 2023

Myslim si, ze je to viac nez isto sposobene tou tabletkou. Ona sama proste musi nieco v tele spravit a kludne mozes po nej pociovat ako bolesti, tak mat napriklad aj teplotu. Uvidis ako ti pride menzes, no myslim, ze tehu nebudes

vera55555
autor
10. mar 2023

@klaudiaden ďakujem za povzbudenie ♥️

lalenka33
10. mar 2023

Prepáč, ale vážne máš 3 deti a myslíš si, že 2 dni po sexe cítiš príznaky? Si robíš srandu. Ako fakt by sa na MK mali registrovať všetci politici, ktorí odmietajú sexualnu výchovu na školách lebo biológia očividne nestačí 🙈🙈. Tá tabletka po je väčšie svinstvo ako antikoncepcia vhodná pre dojčiace matky.

vera55555
autor
11. mar 2023

@lalenka33 prepáč práve preto že mám 3 deti a viem že nedá sa cítiť hneď priznaky tehu a viem že je to tabletkou lenze mne to pretrváva do teraz a to je už 7 mi deň a u syna som už cítila v prvom týždni že som tehu...tak proste len mám obavu. Svoje múdre reči si nechajte pre seba ja tu hľadám len názor či niektorá zo žien mala podobne príznaky po tabletke. Ale ďakujem za vašu kultúrnu vložku.

lalenka33
11. mar 2023

@vera55555 si prečítaj po sebe vlastný text, hned v úvode totižto píšeš, že od pondelka máš tehotenské príznaky

vera55555
autor
11. mar 2023

@lalenka33 no mám to nehovorím ale tehu príznaky sú rovnaké ako predmenstruacne a preto sa pýtam či môžu byť aj po tabletke...a to že ich mám prvé dni po tabletke neznamená že už teraz nemôžem mať skutočne tehu príznaky. Joj už má to unavuje proste len chcem vedieť či niekto má také príznaky aj po tabletke nic viac

fiafia
11. mar 2023

@vera55555 je antika ,ktorá sa môže popri dojčeniu, tiež som brala

oblecenie99
11. mar 2023

@vera55555 chápem, že si v strese, ale už si bola 3 krát tehotná, tak vieš, že dva dni po styku nemôžeš mať tehotenské príznaky. Deň po užití tej tabletky však môžeš byť dosť rozbitá aj fyzicky, a tie príznaky, ktoré popisujes, budú skôr z toho. Test robíš zbytočne skoro.

pupava36
14. mar 2023

@vera55555 tehotenske priznaky po dvoch dnoch mat nemozes ani keby traktory z neba zacali padat. A o zvysenej teplote pri tehotenstve som este nepocula. Tieto stavy mozes mat jedine s tej tabletky, kedze obsahuje obrovske mnozstvo hormonov. Klidek, tabacek, ked ti menzes nedojde alebo bolesti neustupia, zajdi na gyndu a tam ti to bud potvrdia alebo vyvratia. Vela stastia prajem. Ak uz nechces dalsie dieta, tak si treba zvolit vhodnu antikoncepciu a nemusis stresovat potom.