Tabletka po

6. jan 2023

Dobrý deň, chcela by som sa spýtať, užila som tabletku po (escapelle) a už 4 deň mi je na zvracanie, trasú sa mi ruky, skratka cítim, že niečo nie je dobre. Viem, je to písané aj vo vedľajších účinkoch ale 4 dni mi príde už dosť.. Mali ste to podobne niektorá z vás ? Ešte sa chcem opýtať ohľadom menštruácie, či ste badali zmeny?
Ďakujem za odpoveď

dadka128
6. jan 2023

Ak sa necítiš dobre zajdi k lekárovi alebo nečítajú nežiaduce účinky ťažko povedať... rozhodenu ms určite budeš mat

mmoni89
6. jan 2023

Nevoľnosti môžeš mať z toho aj rozhadzanu MS. Ale nemusíš. Mne prišla o 3dni skôr

zuzi0911
6. jan 2023

Môže to byť zneniu hormónov...no ak sa necítiš dobre tak radšej k dr

miruschka9
6. jan 2023

Mne bolo zle po tejto tabletke skoro 2 týždne stále sa mi hlava točila celkovo mi bolo veľmi zle .. po Mš to prestalo

autor
6. jan 2023

@miruschka9 ešte by som sa chcela opýtať na účinnosť, mam strach, že nezaberie.. Užila som ju do 1,5h od styku..

ildiko36
6. jan 2023

Zalezi na tom pred kolkymi dnami si uzila tabletku po po sexe, mozno uz bolo pozde a si tehotna

autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
mmoni89
6. jan 2023

Tak nič nieje 100% ale to si ju užila veľmi rýchlo takže na tvojom mieste by som bola pokojná.

ildiko36
6. jan 2023

Vydim ze si zmazala odpoved, aby som ta ukludnila tiež som to užila este v čase a ostala tehotna