Sterilizácia - skúsenosti, vedľajšie účinky

alenavojtekova
18. jún 2024

Dobrý deň. Nájdu sa tu žienky ktoré podstúpili sterilizáciu? Chcem sa opýtať ako sa cítia ci maju nejaké vedľajšie účinky ako reaguje telo na takýto zakrok

malaopicka
18. jún 2024

Neviem aké máš na mysli vedľajšie účinky. Ide len o prerušenie alebo odstránenie (ako v ktorom zariadení) vajickovodov. Je to krátky, rýchly a pomerne bezpečný zákrok v celkovej anestéze, jediné komplikácie vyplývajú z operačného výkonu všeobecne a aj to naozaj zriedkavo.

andovka007
18. jún 2024

@alenavojtekova som 9 mesiacov po...nič co by som pred tým nemala nepocitujem...všetko je tak ako pred tym😄len stým rozdielom, že pevné verím, že sa nemusím obávať 😉

pininka1
18. jún 2024

Som 7 rokov po a nic, žiadne vedľajšie účinky, žiadne obmedzenia vsetko vrátane menzes ako som mala predtým.

dzescebuly
18. jún 2024

@alenavojtekova ak máš obavy nech ide manžel na vazektomiu

alenavojtekova
autor
18. jún 2024

@dzescebuly to by som bola radšej aby šiel on ale jeho KK lekárovi nedotiahnem☹️

alenavojtekova
autor
18. jún 2024

Ďakujem za odpoveď. Mi už máme 3 deti a ja už ďalšie nechcem aj vek už mám 42r. A stále stresovať kazdy mesiac už nechcem. Ďakujem

katusik7
1. aug 2024

@alenavojtekova ahoj mne robili steriluzaciu v utorok v Bory

ninuska257
31. aug 2024

@katusik7 ahoj môžem sa spýtať na cenu ? Koľko sa platí na Boroch chcem ísť tam rodiť 3 cisársky a doktorka už odporučila aj sterilizáciu