Spôsobí HAK zmeny na postave ?

sofiapp
7. jan 2021

Potrebujem počuť vaše skúsenosti, lebo prehľadala som snáď všetko a nezistila nič. Beriem antikoncepciu a áno, počula som o tom ako sa z nej priberá. Avšak mne sa stala taká zvláštna vec. Bola som veľmi štíhla kvôli rýchlemu metabolizmu. A síce som nepribrala ani kilo z nej, len prsia mám kus väčšie, no zdá sa mi že sa mi nejako zmenila postava. Prídem si byť taká viac ženská, mám krivky, brucho v oblasti pupka mi vyšlo, zatiahnuť ho viem, tehotná nie som. Ale proste .. stalo sa vám toto? Že ste z nej mali krivky a prípadne veľmi chudým babám žeby sa ukázalo brucho? Pred tým som mala úplne zapadnuté 😂

zuzanka.zuzu
7. jan 2021

priberalo sa snáď pred 20 rokmi keď fungovala na inom princípe uvoľňovania hormónov 🙄 toto môže byť zadržiavanie vody?

sofiapp
autor
7. jan 2021

@zuzanka.zuzu žeby? Lebo kamarátka začala 3-4 mesiace po užívaní tak priberať že to bolo až neuveriteľné 😀 a nie je jediná koho poznám že pribral..
Neviem žiaľ ako vyzerá zadržiavanie vody.. viem tomu nejakým spôsobom zabrániť?

paulinka17
7. jan 2021

Ja som na tom presne tak isto ako ty 🙂 a uzivam si to pretože som veľmi chcela pribrať no nešlo aj keby som zjedla slona. Myslím že mi pomohla ta antikoncepcia. teraz mám postavu takú ako som chcela. Jedine čo mi trochu vadí je to brucho :D

sofiapp
autor
7. jan 2021

@paulinka17 to vážne ? Takže to brucho je z anti? 😂 No dobre upokojila som sa lebo som sa bála že to bude nejaký zdravotný problém

paulinka17
7. jan 2021

@sofiapp pokial nemáš nejaké ťažkosti, bolesti atd tak to asi môže byt z toho, teda usudzujem to aspoň podľa seba pretože jem rovnako ako predtym :D
Ale možno to je aj vekom, ktovie🤷🏽‍♀️😁

sashka22
8. jan 2021

@sofiapp no tak ja Ti poviem skúsenosť mojej blízkej priateľky.Cely život som bola v tom, že ona je prirodzene ako presýpacie hodiny, asi po 20 rokoch vysadila HAK lebo už sa cítila ozaj divne.. A ona neuveriteľne schudla z bokov, polovicu postavy 👀 Jednu dcéru má úplne chuducku, bez zadku, HAK neberie a druhu co ma takisto postavu ako mama, HAK užíva, mega žena, boky ako Venuša.