Skúsenosti s Escapelle

simi209
19. júl 2016

Ahojte.. mám 15 a musela som použiť Escapelle 16 hodín po tom čo som spala s priatelom..Niako sa mu zošuchla ochrana ale pre istotu som si išla kúpiť tu tabletku..... No 6. Deň po užití Escapelle som dostala niake špinenie a MZ mám dostať až o 2 týždne.. Nikdy v živote som to špinenie nemala a trvalo iba 3 dni kedze dnes skoncilo.. A test som si robila 5. deň po tej nehode a ukazovalo mi, že tehotná niesom.. Prosím pomôžte mi mám hrozné stresy....

sibalka21
19. júl 2016

@simi209 je tu tisic diskusii na tuto temu staci trochu hladat... Nemusis mat stresy, pojedla si kopu hormonov v podobe tabletky, ktore ti totalne rozhodia organizmus a samozrejme aj tvoj cyklus.. Tehotna nniesi ani nebudes, ale je mozne ze po tej tabletke ti este niekolko cyklov bude meskavat MS

luciannka83
19. júl 2016

Tehotenský test ti ukáže tehotenstvo až po vynechaní menštruácie. A to špinenie mohlo byť z rozhádzaných hormónov. Nečítala si náhodou príbalový leták, či to tam nebolo spomenuté ako veďľajšie účinky. Po takýchto nárazových hormonálnych antikoncepciach sa ti môže veľmi rozhádzať ms, preto by sa mali brať len ojedinele. Osobne si myslím, že ak do teba nepustil plnú dávku, tak je mala pravdepodobnosť, že by si bola tehotná a ešte aj ke´d si užila tabletku po. 🙂 Nabudúce si dajte vačší pozor, aby si nebola mamičkou v 16tke 🙂

simi209
autor
19. júl 2016

@sibalka21 dakujem za odpoved 🙂))

simi209
autor
19. júl 2016

@luciannka83 dakujem moc 🙂))