Skúsenosti s antikoncepciou Lindynette 30

sandi31
14. jan 2017

Ahojte ma z vás prosím skúsenosť s antikoncepčnimy tabletkami Lindynette 30? ďakujem

katkacic
14. jan 2017

Ahoj ja mam skusenost ja so ju uzivala od 15 do 18 alebo 19 rokov tak nejako.... Co sa tyka ochrany.. spokojnost co sa tyka cyklusu... spokojnost pravidelne ako hodinky😉 jedine co mi vadilo ze casom si na nu moje telo az prilis zviklo .... ja som antikoncepciu zacala brat hlavne preto ze som mavala neskutocne bolestive menstruacne krce a konkretne tato antikoncepcia mi zabrala tak ze krce presli a dokonca som pocas jej uzivania nepribrala ale casom sa krce vratili takze hlavny dovod preco som ju zacala uzivat bol fuc.... a pocas uzivania za tie roky som nikdy nemala ziadne zdravotne problemy ktore by mala tato antikoncepcia vyvolat.👍

kitty88
14. jan 2017

Ja som ju brala pred cca 7-8 rokmi

viskupovaandrea
14. jan 2017

Ahoj. Ja mam skusenost s nou. Bola to moja prva a posledna antikoncepcia. Nemala som nejake problemi s nou len som mala hnacky( prepac za vyraz) a schudla som. Ked sme sa rozhodli s manzelom pre druhe dieta antiku som vysadila a hned som otehotnela,co som bola prekvapena. Dnes uz mam zavedene teliesko a mam pokoj na 10rokov.

sandi31
autor
14. jan 2017

@viskupovaandrea dobrý večer ja som doteraz používala Nuvaring krúžok ale som od nich pribrala 16 kíl a keby že sa mi podarí od týchto schudnúť tak budem veľmi rada.🙂🙂

kitty88
14. jan 2017

@sandi31 ja som od nej pribrala, takze nie na kazdeho posobi rovnako... Inak som ale nemala ziadne ine problemy.

tajka1986
14. jan 2017

@sandi31 ja som ju brala tak zhruba pred 10 rokmi. Neustale mykozy a tiez problem zohnat,v nasom meste mame 5lekarni ani v jednej ju nemali,musela som si vybrat recept v okresnom meste. Po case ma to prestalo bavit 🙂

viskupovaandrea
14. jan 2017

Ja som sa bala ze tej antiky Lindynette priberiem ale na stastie som schudla, lebo som bola po porode s dcerkou a potrebovala som schudnut a nie pribrat hihi.
Teraz mam to teliesko ale ja nezijem na Sk tak mam ho zavedene v Uk a dali mi IUD Coil a z tohto absolutne nemam ziadne problemy. Cyklus pravidelny,bezbolestny menzes,vaha stala teda pred menzesom vzdy priberem a po menzese zase schudnem hihi ale to je u mna normalne.

denisabi
14. jan 2017

Ja uzivam Lindynette niekolko rokov.Som spokojna a vobec som z nej nepribrala.

miss_sunflower
14. jan 2017

Ja som ju tiez mala a všetko bolo ako ma (cyklus pravidelný, bez bolesti, bez priberania, pekná pleť) ale ako bolo v prvej odpovedi, aj moje telo si na ňu zvyklo (po možno 2-4 rokoch neviem presne) a problem kvôli ktorému som s anti začala sa vrátil (mimomenzesove krvacanie/spinenie skoro na dennom poriadku). práve som presla na inú a starý známy problem už nemam. Klop klop :D ale istý čas pomahala, ani tehotna som nezostala. S každý "liekom" je to tak ze si organizmus zvykne

majca1581
14. jan 2017

Brala som A lepšiu som nemala od tejto značky len horšiu stále. Táto mne vyhovovala 🙂

pijavickaa
14. jan 2017

Mne úplne rozhadzal hormóny.

dezire1000
16. júl 2020

Ahojte nemá niektorá z vás zvyšné balenie lindinette 30 ktoré nepotrebuje?Kľudne aj kúpim lebo môj gyn.ma dovolenku nedvíha ani mobil🙄

brigitt67
13. apr 2023

Ahoj ak by mal niekto záujem, tak predám celé jedno balenie HAK Lindynette 30, teda komplet krabička s 3 blistrami, príbalovým letákom.