Sex s telieskom

ketrin2727
11. aug 2020

tie ktore mate nehormonalne teliesko- Arianna, davate si pri sexe pozor pocas tzv.plodnych dni, sledujete ovulaciu atd, alebo sa nijako neobmedzujete? dakujem

antonia16
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
leni1977
11. aug 2020

Mám ho dva roky, nič nesledujem, žiadne obmedzenia.

extempore
11. aug 2020

Treba sa zmieriť s tym, že teliesko pôsobí potratovo - bráni uz oplodnenemu vajíčku uhniezdit sa.

ketrin2727
autor
11. aug 2020

@extempore neide mi o ziadnu vyhradu svedomia ak narazame na to... len chcem predist nezelanemu tehotenstvu

tanyan
11. aug 2020

mám nehormonálne teliesko multiload cu 375 (nie arianna) spolu už asi 15 rokov a nikdy som si nesledovala ovuláciu ani plodné dni ani nič podobné.

klarissa25
11. aug 2020

na to je to teliesko, či toto či hormonalne či antikoncepcia aby si človek nemusel davať pozor...

stvura
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
fokuska
11. aug 2020

@extempore Na to sa nikto nepytal - okrem toho v zivote zeny sa moze stat nespocetne velakrat, ze sa vajicko oplodni, ale v maternici sa vobec neuchyti - o takom niecom zena ani netusi, nema ako, kedze sa to oplodnene vajicko nikdy nezahniezdilo.
Ako pri teliesku vies kedy sa pokusilo zahniezdit, ale nepodarilo sa to kvoli teliesku a ako vies kedy chcelo a mohlo ale teliesko v tom zabranilo?

janka_01
25. aug 2022

Uvažujem nad telieskom, pri HAK mám zle pečeňové testy. Máte po zavedení telieska cyklus ako pred zavedením či je iný?