Prvý sex a tabletka po

kayyaaa
3. jan 2021

Dobrý, idem si pre radu , včera sme sa s priatelom trocha hrali, spravila som ho a on sa isiel vycikať, potom sa to trosku zvrhlo a dal ho do mňa ale strašně to bolelo kedže to bol môj prvýkrát, no strcil ho do mna tak 10x ale bez ochrany😐 nespravil sa do mňa ani nič, prestal protože to bolelo a bala som sa. Potom zo mna celu noc trochu tiekla krv a rano také strašně tmave lepkave neviem Čo to bolo nikdy som nic podobné nemala.
A kedze menstruaciu mám dostat až za 8 dni ( appka v mobile mi píše ze mám na otěhotenenie nízku šancu) tak som si šla aj tak radšej kúpiť tabletu po ellaone. A bojim sa že by som aj tak mohla byť v tom 🥺 akú máte skúsenosť s tabletkou po prvom sexe?

strela7
3. jan 2021

@kayyaaa neboj sa, daj tabletku a nič nebude

pininka1
3. jan 2021

No ked tam bola krv, tak uz panna niesi, takze stacilo aj parkrat co to dal do teba. Sanca je vzdy, ale tabletku po by si mala uzit co najskor, oni sice pisu ze do 72 hodin, ale poznam dve baby ktore takto maju deti, uzili tu tabletku po viac ako 24 hodinach. Nabuduce myslite najprv na ochranu, lebo ta tabletka je dobre svinstvo a rozhadze ti cyklus

danielinaa
3. jan 2021

Nedavaj si tabletu lebo si rozhadzes cyklus. Na tehotenstvo je miziva sanca, kedze 8 dni pred mrchou je davno po ovu. Krv a vytoky mas kvoli strate panenstva, kludne ich mozes este tyzden mat, samozrejme nemusis.

jaja20
3. jan 2021

@kayyaaa Prosim ťa,a koľko máš vlastne rokov? To ho do teba strčil len tak bez upozornenia,vedel vôbec,že si ešte panna? Toto nie je normálne,teba to bolelo a bála si sa a on čo na to? Na stratu panenstva treba byť pripravený a vopred sa o tom rozprávať,malo by to byť tvoje vlastné rozhodnutie,nie že sa to len tak "zvrhne"...

kayyaaa
autor
3. jan 2021

@jaja20 mám 19 , Ano vedel to že som panna, chceli sme ešte počkať no Nejako v tom “šťastí”” človek nerozmýšľa proste sa to zvrhlo nerozmýšľal ani on ani ja 🤦🏼‍♀️Viem že to bola chyba a ľutujem toho, mám dosť prísnych rodičov takze poradiť sa s nimi v takýchto veciach je neprípustne

jaja20
3. jan 2021

@kayyaaa No,ak naozaj 19,tak to si ma trochu upokojila...lebo ja mám 17 ročnú dcéru a nechcem si ani predstaviť,že by ju bol o panenstvo pripravil nejaký chlapík takýmto necitlivým spôsobom 😖

bambulienka25
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
kitycat
3. jan 2021

Ak by ste sa hrali aj nabuduce majte pripravene kondomy a nejaky gel. Kupovat to nie je hanba 😊

dominikac321
3. jan 2021

@jaja20 a si si ista, ze je este panna? mlade baby sa to dnes hanbia povedat svojim skvelym frajerom (som ironicka) tak su radsej ticho a potom maju z toho traumu...

dominikac321
3. jan 2021

@kayyaaa a on ma kolko rokov?

jaja20
3. jan 2021

@dominikac321 Už nie je,my máme blízky vzťah, takže viem aj o tomto fakte,ale písala som to v takom zmysle,že by to bola pre mňa riadna trauma,keby moje dieťa niekto len tak medzi rečou "odblanil"...

zuzanka.zuzu
3. jan 2021

@danielinaa ja o pár dní podobnú "mizivú šancu" porodím 😉

takže za mňa rada - určite radšej rozhádzaný cyklus než neplánované dieťa, tú tabletku si daj.

limetka69
3. jan 2021

Neber ziadnu tabletku, moc zabil spermie v mocovej trubici a nezrobil sa. Normalne dostanes menzes, tehotna nebudes. Tabletku si odloz na horsi problem

marysa21
3. jan 2021

@zuzanka.zuzu Buď rada ,čo by iné dali ,keby mohli mať bábo .

zuzanka.zuzu
3. jan 2021

@marysa21 však ja sa nesťažujem, nerozumiem tvojmu komentáru, nie som zakladateľka témy

marysa21
3. jan 2021

Ja som to nebrala ako sťažovanie ,ale ako príklad ,že risk sa niekedy nevypláca a môže sa stať , že neplánovane otehotnieš (ochrana pred alebo po je základ ) .

27dianka
3. jan 2021

Hlavne rátaj s tým, že tá tabletka ti rozhádže všetko. Celý cyklus, tak potom sa neľakaj ak ti nepríde menzes jak má.

kayyaaa
autor
4. jan 2021

@strela7 vzala som si ju, asi po 9 hodinách , dufam že to zaberie.. extrémne sa bojim už nikdy takú hlúposť nespravím

kayyaaa
autor
4. jan 2021

@27dianka to by mi bolo jedno len hlavne aby som nebola v tom 🥺

kayyaaa
autor
4. jan 2021

@zuzanka.zuzu zobrala som si ju hneď , len či pomôže no 🥺

kayyaaa
autor
4. jan 2021

@bambulienka25 viem, len neviem ako to chodi do ďalšej ovu som mala 22 dni a pred menstruaciou 8 dni neviem či som bola v tom najhoršom čase , keďže nikdy som sex nemala nejako som to neštudovala ako to funguje a stále tomu nejako nechápem

kayyaaa
autor
4. jan 2021

@danielinaa ja som si ju nakoniec vzala len moc nechápem ako dávno po ovu, lebo mi písalo že 31.12 som mala ešte strednú šancu na tehu. A 2.1 sme to robili a to už mi ukazovalo nízka šanca a za 8 dni by som mala mat menštruáciu ( teraz už za 6) a 2.1 mi ukazovalo že 22 dni do ovulácie , lenže on sa do mna neurobil, neurobil sa vôbec. len som čítala o tých kvapkách lásky preto som zostala taka vystrašená, lebo čo keď tam boli🤦🏼‍♀️ strašne sa bojim. Neviem ako to funguje 🥺

kayyaaa
autor
4. jan 2021

@limetka69 ja som si ju vzala, už iba zo strachu čo keby. Ale furt keď čítam všelijaké články píšu že ani ta tableta nemusí pomoct , lenže si niesom istá keďže sa do mna nespravil vôbec len neviem či tam neboli tie kvapky lásky :(

limetka69
4. jan 2021

@kayyaaa nemala si ju brat. Bolo to zbytocne, terwz ri akurat rozhadze cyklus a budes cakat mrchu v strese, lebo bude meskat

kayyaaa
autor
4. jan 2021

@pininka1 užila som ju cca po 9 hodinách,
Viem to že to bola hlúposť pristúpiť na takú vec už to nikdy neurobím a budem myslieť stále na ochranu🥺.. lenže sa do mna nespravil tak si nahovaram že by som mala mat väčšiu šancu nebyť tehotná. Už som z toho psychicky vyčerpaná ako sa bojim

kayyaaa
autor
4. jan 2021

@limetka69 asi má už porazí, bože 🤦🏼‍♀️Lenže niektoré baby pisu že im s cyklusom nespravila tableta nič, lenže s mojim šťastím ehm... neviem či si mám potom spravit test keď mi menstruqcia nepríde neviem ako to s testami funguje kedy si ho mám spravit

rainee
4. jan 2021

@kayyaaa radšej si dat tu tabletku a mat rozhádzany cyklus ako byť tehotná. Ale tehotná môžeš byť aj po tabletke, aj keď zlyhá ochrana -kondóm, antikoncepcia...dokonca boli prípady že aj po sterilizácii zena otehotnela. Proste bohužiaľ jediná spoľahlivá overená antika je nesexovat😉

danielinaa
4. jan 2021

@kayyaaa zbytocne stresujes, tehotna nebudes. Nebolo by co oplodnit kedze vajicko si mala uz odumtete. Mrcha ti bude pravdepidobne meskat, ale to je kvoli tej tabletke.

limetka69
4. jan 2021

@kayyaaa tak test sa robi ked den, dva meska, ale tebe asi bude meskat, skor by som sa spoliehala na to, ze bude ako na to ze nebude, tak ako verim, ze skor tehotna nie si ako si. Ano otehotneli tak zeny, ale je to mizive percento. Zase otehotniet nie je tak jednoduche. A aj ked chlapi tvrdia, ze je to z kvapky lasky, neverim, proste im nieco uslo. Ja by som bola tehotna nonstop keby som mala otehotniet z kvapiek lasky. Nestresuj, nie si tehotna, nebudes, po tabletke uz vobec a kes bude meskat, je to tou tabletkou a tvojim vynervovanim.

kayyaaa
autor
4. jan 2021

@danielinaa no dufam, dakujem veľmi pekne❤️ Strašne ste má ukludnili