Problémy s hormonálnou antikoncepciou Sunya

denice
27. máj 2014

Ahojte kocky,

mozno tu uz taka diskusia bola niekedy davno, ale rada by som sa Vas opytala na "cerstve" skusenosti s touto HAK.
Uzivala som asi pol roka Sunyu, predtym som mala Belaru ale znizila sa mi chut na sex tak mi doktor dal Sunyu ale je to uplna hroza. Chut na sex sice na zaciatku uzivania Sunye bola ale teraz mam take depky uplne bez priciny a pritom nic mi nechyba ale aj tak som podrazdena a smutna, nervozna. Dalsia vec: mala som vyse tyzdna menzes ktory som vobec mat nemala, potom styri dni nic a zase menzes (uz ale klasicky taky ktory som presne vtedy dostat mala) a teraz v nedelu mi skoncil, vcera nic a dnes zase krvacam. Zaroven mam pocit ze mam strasne chute a tym padom som aj pribrala asi 4kg a aj z toho som zufala. Riesili ste niektora podobny problem?
Vcera som si mala dat dalsie balenie Sunye ale uz som si povedala ze ju idem vysadit. V piatok pojdem za svojim doktorom a spytam sa ho...

mamina87
29. jan 2024

Ahoj tiež beriem ...prvý mesiac ...a tiež som na Tom podobne . Chuť na sex ...fakt že malo ...unavená ...podráždená ...tak čudne sa cítim ...ako ešte chcem dobrát 2 mesiace ....a potom kašlem na celú antiku ☹️

janush_21
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
janush_21
25. júl 2024

@mamina87 Ahoj, ja tiež beriem tabletky sunya a tiež mi nesadli. Mám z nej tiež množstvo problémov, tak som ich vysadila asi 2 týždne dozadu. Po vysadení mi začali zmeny nálad, v priebehu dňa zrazu smutok a zachvat plaču bezdôvodne. Máš z vysadením sunye nejakú skúsenosť?

mamina87
25. júl 2024

@janush_21 ahoj nie po vysadení v pohode ....vrátila som sa do normálnych koľají