Problém s antikoncepciou Belara

petkaaas
1. mar 2016

Prosim vas baby co mam robit ked pravidelne uzivam antikoncepciu Belara a dnes rano som dostala menstruaciu aj ked mam este 4 dni uzivat tabletky a az potom je pauza v ktorej dostavam menstruaciu...mam normalne douzivat tabletky alebo co mam robit? Diky za odpovede

aneta8875
1. mar 2016

@petkaaas ahoj, doužívaj tabletky 🙂 ja som mala presne tento istý problém s belarou ...
gynekológ mi potom zmenil HAK, lebo belara mi neudržala cyklus

aneta8875
1. mar 2016

možno by som počkala ešte mesiac-dva, či sa to zopakuje ... a ak áno, choď za gynekológom, on ti to zmení

petkaaas
autor
1. mar 2016

@aneta8875 diky, dufam ze sa to upravi lebo ju beriem pol roka a zatial.som bola spokojna

aneta8875
1. mar 2016

@petkaaas ja rovnako, brala som asi 5mesiacov a potom to isté ako u teba, vydržala som dva mesiace asi s tým, ale liezlo mi to na nervy, pretože menzes som dostala skôr ako som mala a aj keď bol slabý, trvalo to skoro celý týždeň nasledujúci

beata279
1. mar 2016

ja som užívala belaru skoro 10 rokov, tiež sa mi raz stalo, že som dostala menzes skorej, ale to bolo zo stresu pred skúškami. inak som nemala absolútne žiadne problémy, Váhu som si držala bez problémov, bolesti sa mi zmiernili.
určite doužívať tabletky a ak sa to bude opakovať informovať gynekológa a možno bude treba zmeniť.

lenunik29
16. máj 2021

Poradí mi niekto antiku s ktorej priberiem aj do prs ďakujem