Pribrali ste z antikoncepcie Mistra?

dodinkajonakov
10. jan 2017

Dobrý deň mam taku otázku 🙂 Chcem sa spýtať, že ten kto užíva antikoncepciu s názvom Mistra či zních pribral alebo či sa z nich pribera pretože mi moja gynekologička predpísala mistru ktorú musím užívať , no mám veľké obavy či priberem lebo na mojej postave to hneď vidno. :/ veľmi pekne ďakujem za vaše rady 🙂

visnacka
15. jan 2017

@dodinkajonakov ja mám mistru a nepribrala som vôbec😉

dodinkajonakov
autor
20. jan 2017

@visnacka bojim sa toho :/ nerada by som bola keby som mala este viac kg :/ ...ale to asi kazda zena 🙂 ...dakujem za nazor velmi si ho cenim :*

anca549
13. mar 2017

segra nepribrala, Mistru jej dala Dr. kvoli silným a bolestivým menštruáciam a je spokojna,aj pleť sa jej zlepšila

katarinakuc
14. mar 2017

Ahoj, ja som brala Mistru 3 roky a bez ziadnych problemov. Doktorka mi ju predpisala kvoli silnej menstruaciu, ktora sa mi pri uzivani upravila a mala som aj stabilny cyklus. Dokonca sa mi zlepsila kvalita pleti a nebribrala som ani kilo, dokonca som schudla 4 kg. Potom som chcela otehotniet, vysadila som ju a do 2 mesiacov som bola tehotna 🙂))

zuzandela
26. júl 2018

ahojte...ja som vcera zacala s uzivanim Mistra,mate skusenosti s dlhodobym uzivanim piluliek? vdaka =)

smocka
10. jún 2020

@dodinkajonakov neskutočne som pribrala, vždy som vážila okolo 55 kilo +- 3 kilá. Mistru beriem už rok a mám 70kilo. Pritom som obmedzila nezdravé stravovanie aj sladké, aktivít mám naozaj kopec a bohužiaľ, som ako taká buchta. Rozmýšľam, že doberiem trojbalenie a už nikdy viac si do svojho tela nebudem dávať takýto humus.

torticky002
9. júl 2020

Ahojte, mám na predaj dva blistre antikoncepcie Mistra, ktoré sa mi zvýšili po vysadení. V prípade záujmu odfotím aj s dátumom expirácie.

vandavaradyova
7. apr 2021

Ahojte ja by som sa chcela opýtať či sa po mistre nejako menia vaše prsia ďakujem za odpoveď 😄

noi310898
14. nov 2022

Mám na predaj 3 blistre 02/2024 za 20€

janula2511
19. mar 2023

Ešte beriete niekdo mistru?

viksutoris
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lenuliatko6688
26. apr 2024

Ahoj ja beriem Mistru už 4 rok ale som ju musela vymeniť lebo mi hrozne začali s nej padať vlasy

lenuliatko6688
26. apr 2024

Mám na predaj 2 balenie Mistra zostali mi lebo som zmenila liečbu