Poradíte ohľadom menzesu po vysadení antikoncepcie?

zalubena
3. nov 2013

Vysadila som antikoncepciu....vysadenie zakoncilo menstruaciou tak ako som ju mala dostat trvala 5dni a dva dni potom spinenie..
Nepreslo 6 dni a mrcha je tu zase ....Co si o tom myslite?????Ďakujem za každú radu názor.....

niikoletka
3. nov 2013

V poriadku, po vysadení antikoncepcie bude tvoj cyklus rozhádzaný dlhšiu dobu, kým sa telo nedá zas do kopy. Netreba sa znepokojovať 🙂

isabella22
3. nov 2013

Tak ako som uz inde pisala mam to podobne ja zas mrchu nemam vobec 2 krat vyvolavacky a nezabrali...teraz beriem inofolic 2 krat za den

janinah
3. nov 2013

nespoliehala by som sa len na to,že rozhádzaný cyklus je ok a treba čakať,kým sa to upraví,náhodou môžeš mať iný problém,trebárs cystu,treba to vyšetriť

linda20111
3. nov 2013

Ak nemas ine problemy - nejake bolesti alebo nieco nezvycajne, tak to nemusis riesit.. Po vysadeni HAK zvykne byt menzes nepravidelny, ja som nemala 2mesiace (ani mi nechybal), pretoze telo si zvyka na to ze je bez hormonov... Prejde nejaky cas a sa to da do poriadku.

hennyinnsbruck
4. nov 2013

Ja som hak vysadila po 12rokoch teraz v juli lebo planujeme babo.
Menstruacia mi prva prisla normalne,to je jasne,skoncila koncom jula a dalsia mi prisla 1.11
Medzitym som bola u gynekologa koli bolestiam vajecnikov a brucha, vsetko bolo ok.
Nechcel mi dat vyvolavacku, nic.... chcel to nechat,, na prirodu., 😀 a mrcha prisla
Najprv sa mi nepozdavalo jeho rozhodnutie, ja chcela menstruaciu hned, no povedal ze ak mi da vyvolavacku, moze sa stat ze potom v buducnosti bez nej menst nedostanem....

Takze ak sono neukaze cystu ani nic,ak je vsetko v poriadku, netreba sa znepokojovat, treba par mesiacov pockat.
Telo sa musi spamatat a samo nastartovat.....